М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vakfor
vakfor
25.03.2022 07:06 •  Математика

После прогулки в лесу дети стали считать грибы. оказалось, что не подосиновиков собрано вдвое больше, чем не сыроежек. а сыроежек вдвое больше, чем подосиновиков и груздей. единственный белый гриб нашёл саша. каких грибов собрано больше — груздей или маслят?

👇
Ответ:
manonako1
manonako1
25.03.2022
Груздей. Посчитать не возможно
4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ffffffsusjbshjxj
Ffffffsusjbshjxj
25.03.2022
Создавая названия конкурсов, следует учитывать ряд важных моментов. И, самое главное, подойти к делу последовательно.1. Прежде всего, нужно четко представлять идею и атмосферу мероприятия, для которого нужны эти конкурсы. Чем лучше они вписываются в общую картину происходящего, тем лучше. Если в разгаре пиратская вечеринка, то и испытания должны называться по-морскому. Борясь за тематику названий, следует избегать повторений. Например, если ваше мероприятие называется «Веселый праздник», то конкурсы под названиями «Веселый забег», «Веселые загадки» и «Веселые танцы» – быстро наскучат присутствующим.2. Краткость – все еще сестра таланта. Длинное, трудное, состоящее из несколько слов название – вариант, как правило, плохой. В разум зрителей и участников гораздо лучше засядут короткие, хлесткие названия.3. Осторожность с юмором. Если мероприятие рассчитано на широкий круг людей, лучше шутить максимально корректно (и понятно). Иначе кто-нибудь может обидеться. Еще более строго следует относиться к примесям пошлости. Хотя, если вы устраиваете веселье в стрип-клубе, то это явно не проблема.4. Мозговой штурм. Если вы в тупике и не знаете, какими могут быть названия конкурсов, без всякого стеснения спрашивайте об идеях коллег, знакомых, друзей, родственников и в особенности детей. Блестящая, бьющая током мысль может родиться совершенно случайно.Наконец, помните: придуманное название нужно хорошо презентовать, чтобы оно не потерялось в суете мероприятия. Объявите его громко и четко, еще лучше создать небольшой плакат/надпись с названием.Вооружившись этой методикой, вы без труда решите проблему с названиями конкурсов.Хороших идей и отличной их реализации!
4,6(94 оценок)
Ответ:
fdods2
fdods2
25.03.2022
 Я - громадянин України 
      Я народився в Україні. Ця держава вільна і незалежна, а ще донедавна вона була складовою великої держави - Радянського Союзу. Я не знаю, як було жити у тій державі, але я твердо впевнений, що краще мати невелику, але власну Батьківщину. 
      Історичні корені Україні сягають давніх часів. На наш народ відомий свою неподоланністю та незнищенністю, великою і могутньою державою - Київською Руссю; Запорозькою Січчю. 
      Я гордий, що живу у цій країні. Вона ще молода, але ініціативна, вона має розумних синів, які піднімуть її. 
      Наше суспільство потребує громадянина освіченого, активного, який вміє жити і працювати в умовах демократизації, в обстановці зростаючої і економічної відповідальності, який уміє встановлювати контакти з іншими людьми, орієнтуватися в ситуаціях, що склалися, швидко адаптуватися до нових умов. 
      Найважливішою складовою громадянської свідомості є моральність особистості. Це такі гуманістичні риси, як єдність національних і загальнолюдських цінностей: доброта, увага, чуйність, милосердя, толерантність, совість, чесність, повага, правдивість, працелюбність, справедливість, гідність, терпимість до людей, повага і любов до своїх батьків, роду. Названі якості визначають культуру поведінки особистості. 
      Культура поведінки виражає, з одного боку, моральні вимоги суспільства, закріплені в нормах, принципах, ідеалах закону, а з іншого - засвоєння положень, що спрямовують, регулюють і контролюють вчинки та дії людини. 
      Вибір України пов'язаний з демократичними орієнтирами, ми повинні мати чіткі уявлення про наші обов'язки та права, знати суть громадянського суспільства, його специфічні риси, закономірності розвитку. 
      На мою думку, дуже важливо, щоб кожен розумів необхідність праці, трудової активності, ініціативи, підприємництва. Важливо, щоб держава надавала підтримку нам, молодим, допомагала реалізувати наші мрії. Ми готові до соціальної творчості як умови соціальної адаптації, до конкуренції й самореалізації в ринкових відносинах. 
      Маємо надію сприяти захисту усіх верств населення, розвиткові соціальних програм, захисту дитинства. Треба створити такі умови, щоб кожна дитинка посміхалася не лише на свята, але постійно, щодня. 
      Ніхто краще не зрозуміє один одного, ніж мати і дитина. Тож ми - діти України, її надія і майбутнє, будемо будувати демократичну, економічно розвинену державу. У на все попереду, нас чекають великі звершення. 
4,8(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ