М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
verinikamusia
verinikamusia
27.03.2021 15:36 •  Математика

Нужна в объедените пары предложений,употребив при этом либо damit, либо : 1.ich helfe ihm.er soll seinen koffer schneller packen 2.ich sehe alle meine papiere durch.ich will an der grenze keine probleme haben. объедените пары предложений в одно с инфинитвной группой : 1.er fährt auf urlaub mit seinem wagen.er nimmt den zug nicht.

👇
Ответ:
Yournick
Yournick
27.03.2021
Ich helfe ihm,damit er seinen Koffer schneller packen soll
Ich sehe alle meine Papiere durch um Ich an der Grenze keine Probleme zu habe
.Statt er auf Urlaub mit seinem Wagen zu fähr,nimmt er den Zug nicht
вроде как-то так, хотя я очень сомневаюсь(( странные предложения, если честно
4,6(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vladcjdyte
vladcjdyte
27.03.2021

Управлінню конфліктом повинна передувати стадія його діагностики, тобто визначення основних складових конфлікту, причин, що його породили. При проведенні діагностики конфлікту достатньо складним є виявлення суб'єктів конфлікту, їх потреб, що торкнулися, інтересів, побоювань, причин конфліктної взаємодії.

Для виявлення причин конфлікту можливо використовувати метод картографії конфлікту, суть якого полягає в графічному відображенні складових конфлікту, в послідовному аналізі поведінки учасників конфліктної взаємодії, у формулюванні основної проблеми, потреб і побоювань учасників в усунення причин, що призвели до конфлікту. Цей метод розроблений X. Корнеліусом і Ш. Фейром. Картографія конфлікту складається з декількох етапів. Перший етап картографії конфлікту — фіксування конфліктної проблеми. На першому етапі проблема описується у загальних рисах, визначається предмет конфлікту. Якщо, наприклад, йдеться про неузгодженість в роботі, про те, що хтось працює гірше за інших, то проблему можна відобразити як "розподіл навантаження". Якщо конфлікт виник через відсутність довіри між особою і групою, то проблему можна виразити як "взаємостосунки". На даному етапі важливо визначити саму природу конфлікту і неважливо, що це не повністю відображає суть проблеми. Не слід визначати проблему у формі двоякого вибору протилежностей "так чи ні", додільно залишити можливість знаходження нових і оригінальних рішень.

Другий етап — визначення головних учасників конфлікту. Участь в конфлікті може бути різною. Відповідно до цього виділяють таких учасників:

* опонент — учасник конфлікту, який вважає свої інтереси неузгодженими з інтересами іншого;

* противник — опонент, який прагне реалізувати свої інтереси за рахунок нейтралізації інтересів іншого;

* агресор — противник, який виявляє агресивність, намагається причинити іншому зло;

• посередник-учасник — його завдання до ліквідувати конфлікт;

• арбітр — учасник, мета якого проаналізувати конфлікт і дати рекомендації щодо його ліквідації;

• ворог-противник — його мета — знищити противника (фізично чи морально, соціально).

Крім цього є ще ті, хто співчуває, і ті, хто засуджує дії певної сторони в даному конфлікті. На другому етапі виявляються головні учасники (суб'єкти) конфлікту. В список можна внести окремих осіб або цілі команди, відділи, групи, організації. Залучених у конфлікт людей, що мають спільні інтереси в конфлікті, можна об'єднати в групи.

4,5(79 оценок)
Ответ:
jimitapark
jimitapark
27.03.2021
ябедничать яворивский явственный явствовать ягодинский ягодничать ягужинский ядовитость ядохимикат ядрышковаяядрышковый язвительно язычничать яичниковый яйцевидный яйцекладка яйцеклетка яйцемясной яйценоский яйценосныйяйцеродный якобинский якобинство якубинский якубовский ялуторовск ямбический ямбургское ямпольский ямщичествоянги-нишан янычарский японистика ярмарочный яровизатор яровизация ярошевский ясельничий ясиноватая ясновидицаясноглазая ясноглазый яснотковые яснёхонько яснёшенько ястребинка ястребиные ястребиный ястребёнок ятрогенныйяфетидолог ячеистость яшмовидный
4,7(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ