М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dorefi
Dorefi
17.02.2023 10:42 •  Математика

Упростите выражение: 3(2+4х)-2х+4

👇
Ответ:
Kuznezovamargo
Kuznezovamargo
17.02.2023

10+10x

Пошаговое объяснение:

6+12x-12x+4 = 10+10x

4,4(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
varyavernerr
varyavernerr
17.02.2023
Мораль этой басни не выделена композиционно (как обычно в баснях), она заключена в словах Муравья: "Ты все пела? Это дело: Так поди же, попляши!" Подразумевается мысль, что за любую лень, развлечение приходит расплата в виде голода, холода, бездомства. Странно, конечно, что воспевается зануда, труженик, насмешник, ехида Муравей, у которого ни капельки сочувствия и милосердия. Вроде как Стрекоза легкомысленна, а поэтому должна получить по заслугам. За басенным сюжетом угадывается противостояние витающей в облаках женщины и реалистичного мужика-хозяина. Мне искренне жаль Стрекозу. А Муравей пусть сидит всю зиму один-одинешенек, ест свои припасы и не услышит веселой песни Стрекозы, не совершит романтических выходок. Жадина он.
4,6(81 оценок)
Ответ:
NokuShinama
NokuShinama
17.02.2023
C тих пір як людина з'явилася на Землі, Місяць представляла для нього загадку.

У стародавні часи люди поклонялися Місяці, вважаючи її богинею ночі. Сьогодні, однак, ми знаємо набагато більше про те, що вона являє собою насправді. Ми навіть можемо побачити «зворотний», або, як її ще називають, «темну», бік Місяця на фотографіях, отриманих радянськими та американськими вченими.

Чому ж ми не в змозі поглянути на зворотний бік Місяця з Землі?

Справа в тому, що Місяць - це природний супутник Землі, тобто небесне тіло менших. Розмірів, ніж наша планета, що обертається навколо неї. Один повний виток Місяця на орбіті навколо Землі становить приблизно 29,5 діб. Чудово, що Місяць обертається навколо своєї осі за той же самий час.

Саме тому з Землі нам видно лише одна її сторона. Щоб краще зрозуміти, як це відбувається, спробуйте поставити наступний експеримент. Візьміть яблуко або апельсин і проведіть на ньому лінію, що розділяє його на дві половини.

Уявіть собі, що це Місяць. Потім витягніть перед собою стиснутий кулак, який повинен зображувати Землю. Тепер поверніть «Місяць» однією стороною до «Землі». Продовжуючи тримати «Місяць» зверненій до «Землі» однією і тією ж стороною, зробіть її повний оборот навколо «Землі».

Ви побачите, що «Місяць» при цьому обернеться навколо своєї осі, а з «Землі» буде як і раніше видно тільки одна її сторона.
4,4(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ