М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RitaTrott
RitaTrott
23.03.2022 16:38 •  Математика

Масса дыни 3 3/5 а масса арбуза 5 7/8. чему равна масса арбуза и дыни вместе?

👇
Ответ:
Алина1ззз
Алина1ззз
23.03.2022
3  3/5 +5  7/8=3  24/40+ 5  35/40=8  59/40=9 19/40 масса арбуза и дыни вместе
4,5(6 оценок)
Ответ:
kopulenkodimasGAS
kopulenkodimasGAS
23.03.2022
3 3/5 = 18/5 
5 7/8 = 47/8

18/5 + 47/8 = 8*18/ 40 + 5*47 / 40 = 144+235 /40 = 379/40 = 9 19/40
4,4(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nodar2004
Nodar2004
23.03.2022
Х – книг на першій полиці було; у - книг на 2 полиці було;
у - 0,5 y = 0,5 у - книг на 2 полиці стало;
х + 0,5у – книг на першій полиці стало;

За умовою завдання система рівнянь: x + y = 55 → x = 55 - y;
x + 0,5y = 4 * 0,5y → x = 2y - 0,5 → x = 1,5y;
Прирівняти праві частини рівнянь (ліві рівні) та обчислити у:
55 - y = 1,5y -y - 1,5y = -55 -2,5y = -55 y = -55: (-2,5) у = 22 - книги на 2 полиці було;
Тепер підставити значення у будь-яке з двох рівнянь системи і обчислити х:

x+y=55 x = 55-y x=55 - 22 х=33 - книг першій полиці було;
4,6(45 оценок)
Ответ:
dimasikmirnyy9
dimasikmirnyy9
23.03.2022

Позначимо ціну однієї порції морозива як "х" грн, а ціну одного пакета соку як "у" грн.

За 6 порцій морозива заплачено 6х грн.

За 9 пакетів соку заплачено 9у грн.

За всі продукти заплачено 192 грн, тому маємо рівняння:

6х + 9у = 192

За умовою, ціна однієї порції морозива дорожче пакета соку на 7 грн, тобто:

х = у + 7

Замінюємо це значення в першому рівнянні:

6(у + 7) + 9у = 192

Розкриваємо дужки і спрощуємо рівняння:

6у + 42 + 9у = 192

15у + 42 = 192

15у = 150

у = 10

Тепер знаходимо значення х, підставивши у = 10 у друге рівняння:

х = 10 + 7

х = 17

Отже, одна порція морозива коштує 17 грн, а пакет соку коштує 10 грн.

Пошаговое объяснение:

4,4(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ