Загальний обсяг виробництва продукції в оптових цінах становить 5460 тис. грн. вартість забракованої продукції в процесі виробництва становить 4 тис. грн. вартість дефектної продукції, за яку по рекламаціях заплачено штраф, становить 6 тис. грн. вартість продукції, що піддана гарантійному ремонту – 16 тис. грн. фактична собівартість випуску продукції за розрахунковий період склала 3492 тис. од. визначте показник рівня вартості продукції.
Груши - ? руб. , 4 кг по 25 руб.
Персики - ? руб. , 3 кг по ? руб. , в 2 раза дороже, чем груши
Всего - 345 руб.
1) 25 * 4 = 100 (р.) стоимость 4 кг груш
2) 25 * 2 = 50 (р.) цена за 1 кг персиков
3) 50 * 3 = 150 (р.) стоимость 3 кг персиков
4) 100 + 150 = 250 (р.) стоимость груш и персиков вместе
5) 345 - 250 = 95 (р.) стоимость 5 кг яблок
6) 95 : 5 = 19 (р.) цена за 1 кг яблок
проверим:
5*19 + 4*25 +3 * 25*2 = 95 + 100 +150 = 345 (р.) стоимость всей покупки
ответ: 19 рублей стоит 1 кг яблок.