Головні персонажі повісті — Простак, його кохана Сент-Ів і священик-янсеніст Гордон.
Образ Простака декларує ідею природної людини, француза за народженням, гурона за вихованням, наївної і щирої особи, яка здатна сприймати усе, що бачить, у його справжньому, не спотвореному домішками цивілізаційних приписів, вигляді. Сам герой так пояснює власне ім'я: «Мене називають Простаком... бо я завжди говорю простосердно те, що думаю, і роблю все, що хочу» {тут і далі переклад Л. Івченка). Простак прагне пізнати життя, цінності цивілізації, але сприймає їх безпосередньо, буквально, що відразу провокує конфлікти в його стосунках з оточенням, яке живе за законами та нормами, зовні цивілізованими, але "— сповненими фальші, лицемірства або й забобонів.
Эту задачу проще всего решить уравнением. 1. Возьмем количество шариков, которое надул Саша за х. Значит Коля надул 4х шариков. Составим уравнение - х + 4х = 20, следовательно, 5 x = 20 x = 20 : 5 = 4 (шар.) надул Саша 4 × 4 = 16 (шар.) надул Коля ответ: 4, 16.
2. Обозначим за х количество задач, решенных Борей. Тогда получается, что Алеша решил 3х Составим уравнение - х + 12 = 3х Перенесем все части с х в одну сторону а без х - в другую. 12 = 3х - 3 12 = 2x x = 6 Вот и количество задач, решенных Борей. 6 × 3 = 18 задач решил Алеша. ответ: 6, 18.
ba=5b^2b