Бухту спокою облизує прибій. (Епіграф) Життя та наука не стоять на місті. Кожний день можна відкрити нову землю, новий острів чи протоку, нарешті - нову зірку. Але що робити, якщо ти не мандрівник, не науковознавець, не астроном?! Все дуже просто, ми можемо кожен день відкривати світ та людей які знаходяться коло нас. Можна вивчати свій край, відкривати те, що не помітили інші, красу природи рідного міста, вивчати комах, про яких нібито написано вже стільки, що багато з нас не помічають у їх поведінкі нічого нового. Нарешті, просто відкрити для себе безмежну красу синього неба або квітку у ранішній росі. Наші мрії стимулюють наші бажання до пізнання нового та невивченого. Але поряд знаходяться наші друзі і ми все життя можемо відкривати їхні нові риси, ми можемо захопитися книгою і розповісти про неї своїм знайомим. Так починаються наші мандри спочатку до нашого "духовного острову", це буде наше перше значиме відкриття.
ответ. 4 прилавка в 1ом отделе. 16 прилавков в 4ех отделах.
Объяснения. Задача №1. Для того чтобы найти сколько камер стоит в зале мы делим все камеры что у нас есть на все торговые центры и получаем сколько камер стоит в 1 центре.
Задача №2 Для начала ищем сколько прилавков в 1 отделе. Для этого делим все прилавки что у нас есть на все отделы магазина. Получается 4 прилавка в 1 отделе. Далее мы умножаем 4 прилавка на 4 отдела и получаем 16 прилавков в 4ех отделах.
Держи 17 ноября 1967 года был торжественно открыт памятник Салавату Юлаеву. Памятник установлен на самой высокой точке центральной части Уфы, на утесе, возвышающемся над рекой Белой. Памятник Салавату Юлаеву это самая крупная конная статуя в России. Памятник Салавату стал визитной карточкой Уфы, национальным достоянием. Его автором является народный скульптор Северной Осетии и Башкортостана Сосланбек Тавасиев. Памятник уникален тем, что при весе в 40 тонн, у него всего три опорные точки. Высота памятника достигает 9,8 метров. Через три года (после открытие памятника) Сосланбеку Дафаевичу была присуждена Государственная премия СССР. Немного о Салавате Юлаеве Салават Юлаев (башк. Салауат Юлай улы; 16 июня 1754 — 8 октября 1800) — башкирский национальный герой, один из руководителей Крестьянской войны 1773—1775 гг., сподвижник Емельяна Пугачёва, происходит из тарханского рода. Поэт-импровизатор.
Напнемо вітрила наших мрій!
Кличуть нас у мандри океани.
Бухту спокою облизує прибій. (Епіграф)
Життя та наука не стоять на місті. Кожний день можна відкрити нову землю, новий острів чи протоку, нарешті - нову зірку. Але що робити, якщо ти не мандрівник, не науковознавець, не астроном?! Все дуже просто, ми можемо кожен день відкривати світ та людей які знаходяться коло нас. Можна вивчати свій край, відкривати те, що не помітили інші, красу природи рідного міста, вивчати комах, про яких нібито написано вже стільки, що багато з нас не помічають у їх поведінкі нічого нового. Нарешті, просто відкрити для себе безмежну красу синього неба або квітку у ранішній росі. Наші мрії стимулюють наші бажання до пізнання нового та невивченого. Але поряд знаходяться наші друзі і ми все життя можемо відкривати їхні нові риси, ми можемо захопитися книгою і розповісти про неї своїм знайомим. Так починаються наші мандри спочатку до нашого "духовного острову", це буде наше перше значиме відкриття.