Краткая биография даргомыжского. даргомыжский александр сергеевич (1813—1869), композитор. родился 14 февраля 1813 г. в селе троицком в дворянской семье. получил разностороннее образование. решение молодого даргомыжского посвятить себя музыке в значительной мере вызвано знакомством с глинкой в 1835 г. под влиянием глинки он стал работать над первой оперой «эсмеральда» по роману в. гюго «собор парижской богоматери». были также написаны романсы «юноша и дева», «ночной зефир», «я вас любил», «мне грустно» и еще много других. в 1859 г. композитор был избран членом комитета музыкального общества, а в 1867 г. стал председателем его петербургского отделения.
робота над проектом «як готуються бджоли до зими? » що мені цікаво дізнатися: про особливості життя бджіл, їхню щоденну працю та про те, як вони готуються до зими та зимують. мені можуть розповісти про це (хто) вчитель з природознавства, пасічник, батьки. щоб більше дізнатися, я можу відвідати пасіку, поспостерігати за цими комахами восени, роблячи про них записи, прочитати про бджілок у додатковій літературі. тепер я знаю, що бджілка є невтомною робітницею, яка дарує людям мед. коли вони готуються до зими, то не у сплячку. коли стає занадто холодно, вони просто стають менш рухливими та гріються одна об одну. хід проекту що я буду робити: спостерігати за життям бджіл, аналізувати його, робити висновки і демонструвати результати своїх напрацювань однокласникам. послідовність моїх дій(план): 1.відвідання пасіки. 2.фотографування бджіл та спостереження за ними. 3.робота з підручником. 4.створення презентації. 5.демонстрація роботи однокласникам. разом зі мною цей проект будуть робити: ще троє моїх однокласників (перерахувати). потрібні такі матеріали та інструменти: фотоапарат, підручник, комп’ютер для створення презентації.
Самое прямое во всех сферах искусства. в архитектуре парфенон - храм зевса, строился, чтобы прославить зевса, но оказался эталоном гармоничной постройки и в наши дни. фасад его используют и в современном строительстве. в скульптуре тоже знаменитая венера из лувра копируется везде и воспринимается как образец совершенства. в живописи тоже, в основном начиная с эпохи возрождения. рождение венеры ботичели.. венера с этого полотна цитируется во многих произведениях искусства и не только искусства, олицетворяя собой идеал женской грации и красоты