М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
лукашук
лукашук
28.10.2020 00:57 •  Математика

Сделав 16 одинаковых деталей рабочий выполнил 1.8 част сколько деталей ему осталось сделать

👇
Ответ:
karinai98
karinai98
28.10.2020
16/8 = 2 детали сделал рабочий
16-2 = 14 осталось
ответ.14 деталей
4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
semchankov
semchankov
28.10.2020

Клімат Чорного моря є континентальним. Чорноморське узбережжя Кавказу, а також південний берег Криму захищені від холодних зимових вітрів гірськими ланцюгами і тому мають середземноморський клімат. Південніше Туапсе клімат стає субтропічним вологим.

Значно впливає на клімат Чорного моря Атлантика, над якою зароджуються циклони, несучі бурі і опади. На північному сході Чорного моря невисокі відроги Кавказу не є перепоною для холодних північних повітряних мас. Накопичуючись із зворотного боку хребтів, холодне повітря потім різко перевалює і дме на узбережжі з ураганної силою. Таке явище називається бору, або норд-ост. Особливо від цього руйнівного природного явища страждає місто Новоросійськ.

Влітку над морем знаходиться відріг Азорського антициклону, забезпечуючи суху і теплу погоду.

Температура повітря над Чорним морем у січні становить від + 2º С на півночі до + 5º С на узбережжі Кавказу.

Середня температура липня складає від + 23º до + 25º С.

Прогріті за довгий спекотне літо, води Чорного моря стають акумулятором тепла. Тепла погода тримається до жовтня. Початок осені, мабуть, найприємніше час для відпочинку на Чорному морі. При цьому не обов’язково залишатися в одному курортному місті, можна відправитися в морський круїз. Круїзи з Одеси подарують незабутні враження, від подорожі по морю в Ялту, Стамбул, Грецію та Італію.

4,6(39 оценок)
Ответ:
батуми1
батуми1
28.10.2020
Вчення про єдину субстанції в основі світу-це пантеїзм. Спіноза визначає субстанцію як причину самої себе (causa sui), тобто як те, що існує через саме себе і пізнається з самого себе. Іменуючи субстанцію Богом або природою. Спіноза тим самим підкреслює, що це не Бог теистических релігій, він не є особистість, наділена свідомістю, могутністю і волею, не є Творець природних речей. Бог Спінози - нескінченна безособова сутність, головним визначенням якої є існування, буття як начала і причини всього сущого. Уявлення про злиття Бога і природи, яке лежить в основі вчення Спінози, називається пантеизмом; Спіноза продовжує ту традицію, яка була намічена у Миколи Кузанського та розгорнута у Бруно.Мислення і протяг, згідно Спіноза, суть атрибути субстанції, а одиничні речі - як мислячі істоти, так і протяжні предмети - це модуси (видозміни) субстанції
4,8(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ