Бджоли починають активно готуватися до зими в серпні місяці. Закінчується основний медозбір, зменшується кількість культур, що квітують. Змінюється й поведінка бджіл, вони починають економити корм. Свідченням цього є те, що вони виганяють зі свого гнізда трутнів (бджіл чоловічого полу).Під час щедрого медозбору їм доводилося працювати цілодобово, тому багато бджіл загинуло, декотрі настільки стали слабкі, що не в змозі пережити зиму.Тому майбутнє сім’ї та весь тягар зимівлі лягає на плечі молодим, що з’явились чи тільки з’являться в серпні-вересні. З настанням холодів бджоли не впадають у сплячку, вони лише перестають рухатися, збиваються в купу, зігріваючи одна одну. А в цей час продовжують живитися медом і цукровим сиропом, який їм спеціально постачають бджолярі. А скупчуються вони на листках, які утворені чашечками з воску і називаються стільниками. Бджоли затикають усі щілини прополісом, зменшують льоток (віконечко, через яке влітають і вилітають з вулика), а завдяки тому, що бджоли їдять, у них виділяється тепло, тому температура у вулику піднімається до + 20 градусів.
120 км/час*2 час=240 км со скоростью 120 км/час) 510 км-240 км=270 км со скоростью 90 км/час) 270 км: 90 км/час=3 часа (шла со скоростью 90 км/час) 30 мин+30 мин=1 час (время остановок) 2 часа+3 часа+1 час=6 часов (в пути с остановками)
510 км:90 км/час=5 60/90 часа=5 2/3 часа (будет идти со скоростью 90 км/час) 6 час - 5 2/3 часа = 1/3 часа (20 мин)
ответ: - машина находилась в пути 6 часов с остановками. - машина пройдет расстояние в 510 км со скоростью 90 км/час за 5 2/3 часа (5 часов 40 минут), то есть на 20 минут быстрее 6 часов
Сколько ложек вырежет ученик за 6 часов? Сколько ложек вырежут вместе за 1 час? Во сколько раз больше ложек резчик вырезает больше за 6 часов, чем ученик?
12 : 3 час = 4 ложки в час вырезает ученик 48 : 6 час = 8 ложек в час вырезает резчик 4 + 8 = 12 ложек вырежут за 1 час вместе 4 * 6 час = 24 ложки вырежет ученик за 6 часов 48 : 24 = 2 (раза больше делает резчик за 6 часов) ответ: ученик за 6 часов вырежет 24 ложки, за один час они вместе вырежут 12 ложек, резчик делает за 6 часов в два раза больше ложек, чем ученик
готуватися до зими в серпні місяці. Закінчується основний медозбір, зменшується
кількість культур, що квітують. Змінюється й
поведінка бджіл, вони починають економити корм. Свідченням цього є те, що вони виганяють
зі свого гнізда трутнів (бджіл чоловічого полу).Під час щедрого медозбору їм
доводилося працювати цілодобово, тому багато
бджіл загинуло, декотрі настільки стали слабкі, що не в змозі пережити зиму.Тому майбутнє сім’ї та весь тягар
зимівлі лягає на плечі молодим, що з’явились чи тільки з’являться в
серпні-вересні. З настанням холодів бджоли не
впадають у сплячку, вони лише перестають рухатися, збиваються в купу,
зігріваючи одна одну. А в цей час продовжують живитися медом і цукровим
сиропом, який їм спеціально постачають бджолярі. А скупчуються вони на листках,
які утворені чашечками з воску і називаються стільниками. Бджоли затикають усі
щілини прополісом, зменшують льоток (віконечко, через яке влітають і вилітають
з вулика), а завдяки тому, що бджоли їдять, у них виділяється тепло, тому температура
у вулику піднімається до + 20 градусів.