М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ByGaTiVlAdLeN
ByGaTiVlAdLeN
12.01.2021 12:59 •  Математика

Вставьте глагол в perfekt, plusquamperfekt или futurum. 1. was ihr aus diesem text (erfahren, perfekt)? 2. der test gut (ablaufen, perfekt). 3. ich glaube, er im lotto , plusquamperfekt). 4. du von mir (bekommen, futurum). 5. was (geschehen, plusquamperfekt)? 6. ich bin sicher, er in mathe eine zwei (schreiben, futurum). 7. damals ich gerade 17 jahre alt (werden, plusquamperfekt). 8. manche krankheiten ärzte niemals (heilen, futurum). 9. im juli über 30 grad plus im schatten (haben, futurum).

👇
Ответ:
smellofcherry
smellofcherry
12.01.2021
1. Was habt ihr aus diesem Text erfahren?
2. Der Test ist gut abgelaufen.
3. Ich glaube, er hatte im Lotto gewonnen.
4. Du wirst von mir nichts bekommen.
5. Was war geschehen?
6. Ich bin sicher, er wird in Mathe eine zwei geschrieben.
7. Damals war ich gerade 17 Jahre alt geworden.
8. Manche Krankheiten werden Ärzte niemals heilen.
9. Im Juli werden wir über 30 Grad Plus im Schatten haben.
4,6(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Муликил
Муликил
12.01.2021
Сейчас брату Х лет.  Два года назад ему было Х-2, а через 2 года ему будет Х+2 и это будет в 2 раза больше, чем Х-2.

2(Х-2)=Х+2

2Х-4=Х+2

Х=2+4

Х=6. Сейчас брату 6 лет. Два года назад ему было 4 года. А через 2 года будет 8 лет, т.е. в 2 раза больше, чем два года назад.

Тебе сейчас У лет. Три года назад тебе было У-3 лет, а через 3 года тебе будет У+3 и это в три раза больше, чем три года назад.

3(У-3)=У+3

3У-9=У+3

2У=3+9

У=12:2

У=6. Сейчас тебе 6 лет. Три года назад было 3 года, а через три года будет  9 лет, а это в три раза больше, чем три года назад. 

Вы близнецы или двойняшки. Вам обоим сейчас по 6 лет
4,5(84 оценок)
Ответ:
Альтракас
Альтракас
12.01.2021
-Тема кохання Йогана Фауст.
  Жодного великого митця не оминуло його кохання. Та й хіба тільки митця? Людині взагалі властиво любити. А кохання — це вінець любові. Просто кохання простої людини проходить непомітно для оточення, а ко­хання неординарної особистості уособлює вічність і безсмертя. Тож при-родньо, що кохання Йоганна Вольфганга Ґете не пройшло непомітно, а ви­лилось у творчості.А оскільки трагедія «Фауст» створювалася протягом тривалого часу, то її автор переживав у ці роки багато потрясінь, він знаходив і зрікався, любив і страждав. І невідомо, чи існувала б сама трагедія, якби її автор не пережив першого кохання до Кетхен Шенкопф і зречення його задля вря­тування особистої свободи, якби не було в його житті нового спалаху жит­тєлюбства, що прокинулось у любові до дочки сільського пастора Фре-деріка Бріон — і втечі від неї; якби не було в його житті одруження з юною Христіаною Вульпіус, яка стала матір’ю його сина.Отже, історія з Маргаритою у трагедії «Фауст» — це сповідь юності. Усе своє життя Ґете вважав, що «Вінцем природи є любов. Тільки через любов наближаються до неї». На цьому підґрунті розгортаються шукан­ня Фаустом найвищої миті, на цьому підґрунті визрівають його сумлін­ня щодо виходу з вічного замкненого кола:Я рвуся від жаги до насолоди, і в насолоді я жаги жадаю.Маргарита стала для Фауста уособленням тієї щасливої миті, про яку він мріяв. Вона — символ молодості і краси, простоти і невинності, чут­ливості і ніжності. Проте вона не наділена інтуїцією самозбереження, і тому приречена на загибель. І хоча образ Маргарити узагальнюючий, йому властива психологічна витонченість і жертовність.Чи кохав Фауст Маргариту? Мабуть, ні. І хоча її загибель для нього є духовним спустошенням, хоча він готовий її рятувати, Маргарита була в його житті лише миттєвістю, пониклою блідою тінню. І рятувати її від самого себе Фауст не може.Ґете створив Маргариту виразною і трагічною, почуття її загострені, адже вона причетна і до отруєння матері, і до вбивства брата, і до страти своєї дитини. Тому вона божеволіє. Але образ її цільний у своїй само­відданості і невинності. Навіть небо змилостивилося над нею.Маргарита відчула, що Мефістофель є ворогом:Крізь маску цю побачила вона Мого ума приховану могутність.Але це ж можна сказати і про Фауста, в холодному погляді якого Мар-гарита побачила приреченість кохання.Це кохання земне.Але Фауст спромігся на кохання містичне: поринаючи за межі про­стору і часу, вихоплює з-поміж античних героїв образи Паріса і прекрас­ної Гелени. Гелена виявилася для Фауста недосяжною, як сама краса.Його страждання за Геленою інші — він прагне недосяжного. І хоча про Гелену він говорить: «Хто взнав її — без неї жить не може!» — проте навряд чи ці почуття можна назвати коханням. І навіть поява Евфоріо-на — сина Фауста і Гелени — стає феєричним видінням, схожим на сон.А справжнє кохання, яке уособлювала Маргарита, здатне на прощен­ня. І в уже іншому світі вона лине назустріч Фаустові так, як колись — щаслива.
4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ