М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kolyafedosov
kolyafedosov
18.06.2021 15:33 •  Математика

Решите катер проплыл 96 км за 3 часа. за какое время он пройдёт тот же путь, если скорость его уменьшится на 8 км/ч?

👇
Ответ:
l0958626315
l0958626315
18.06.2021
96:3=32(км/ч)-первая скорость
32-8=24(км/ч)-вторая скорость
96:24=4(ч)
ответ: за 4 часа.
4,6(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
oleh09156
oleh09156
18.06.2021

Розбір, званий морфологічним (По-іншому - розбір слова (лексеми) як частини мови) завжди виконується за єдиним шаблоном, має 3 ступені.

1-й ступінь - Називаємо частину мови і даємо обгрунтування, до якого відносяться вказівку:

загального значення граматичного (Займенники ні предметів, ні ознак не позначав, а лише на оні вказують; в нашому випадку є вказівка ​​на предмет);

форми початкової у лексем змінюваних (у одних займенників це словоформа відмінка називного; у інших - теж називного, але через їх зміни ще по числам, а також за родами наводимо словоформу роду чоловічого, числа єдиного).

2-й ступінь - Називаємо у розглядуваної лексеми ознаки морфологічні:

постійні, незмінні при формозміни (у багатьох займенників до таких належить один-єдиний ознака - розряд по його (займенники) значенням, але у особистих ознаками постійними є ще й категорії особи; а також числа, бо вони по обличчях і числах не змінюються);

непостійні, мінливі при формозміни (у частині займенників це лише відмінок, у більшості - рід, число, відмінок, але категорія роду, як і у прикметників, є тільки в числі єдиному).

3-тя щабель - Називаємо ознаки синтаксичні, а ше кажучи, вказуємо роль розглядуваної лексеми в реченні (словникові одиниці цікавить Вас морфологічного класу слів (частини мови) можуть бути усіма членами, але переважні ролі займенників особистих - підмет, присудок, доповнення).

Заповнюючи необхідними даними останній пункт - пункт 3-го ступеня, треба підкреслити разбираемое слово як член пропозиції, але раз у нас самого пропозиції немає, то і зробити це не представляється можливим, тому що дане займенник може виявитися не тільки підметом, що найбільш ймовірно, так як частіше зустрічається, але і присудком - Буває рідше, але не можна виключити і таку можливість.

Порівняйте:

ти скоро повернешся? (Ти це підмет, повернешся - присудок).

А людина ця - ти. (Ти в даному випадку є основною частиною присудка, званого складеним іменним, а підмет виражено іменником чоловік).

Розбір морфологічний виконується, як я зазначила вище, за певним шаблоном, план і зразок якого вказаний на табличці, взятої мною з Інтернету (на першій табличці - розряди займенників за їх значенням, бо зазвичай визначення цих розрядів - надзвичайне справа для школярів).

Пошаговое объяснение:

4,6(11 оценок)
Ответ:
анна2242
анна2242
18.06.2021
Начинайте выполнение петли с того, что осторожно опустите иглу в ткань в самом начале петли.  опустите прижимную лапку и сделайте 4 или 5 стежков первой широкой закрепки. длина стежка на "0". затем поднимите иглу из ткани и установите меньшую ширину зигзага (по вашему усмотрению), а длину стежка на 0.5. теперь начинайте выполнять первую сторону петли, пока она не достигнет намеченной границы.  пройдя до отметки окончания петли, поднимите иглу из ткани, установите ширину зигзага на максимум, а длину стежка на 0.  прошейте 4-5 стежков для создания второй поперечиной закрепки. остановите машину с иглой в левом положении.  поднимите прижимную лапку и, не поднимая иглы, поверните ткань и смените направление шитья. снимите ткань с машины и сделайте прорезь в петле специальным ширителем для разрезания петель, предварительно воткнув в края петли булавки. они будут надежным ограничителем для лезвия ширителя, и вы не разрежете петлю больше чем нужно.
4,5(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ