Пошаговое объяснение:
1.
a = b + 9 - длина больше.
S = a*b = 36 = площадь
(b+9)*b = 36
b² + 9*b - 36 = 0 - квадратное уравнение.
Дискриминант - D = 9² + 4*36 = 225, √225 = 15
b = 3, a = 3+9 = 12 - длины сторон
P = 2*(a +b) = 2*(12+3) = 30 см - периметр - ответ.
2. Найти стороны треугольника.
b = a - 14 - второй катет.
c = a + 2 - гипотенуза меньше катета
По теореме Пифагора: a² + b² = c²
a² + (a-14)² = (a+2)²
a² + a² - 28*a + 196 = a² + 2a + 4 - упрощаем
a² - 32*a + 192 = 0 - квадратное уравнение.
D = 256, √256 = 16
a = 24 см - катет
b = 24 - 10 = 10 см - катет
с² = 576 + 100 = 676.
с = √676 = 26 - гипотенуза.
ОТВЕТ: 10 см, 24 см и 26 см.
3. Найти два числа.
Два последовательных числа записываем в виде: n и (n+1).
Записываем уравнение по условию задачи.
n² + (n+1)² = 545
n² + n² + 2*n + 1 = 545 - упрощаем.
2*n² + 2*n - 544 = 0 и ещё сокращаем на 2.
n² + n - 272 = 0 - квадратное уравнение
D = 1089, √1089 = 33.
n = 16, (n+1) = 17 - числа - ОТВЕТ
ответ:
. дан отрезок ав. с циркуля и линейки разделите его на три равные части.
построение. 1) проведем отрезок ав;
2) из точки а проведем окружность произвольного радиуса, которая пересекает отрезок ав в точке д, а его продолжение за точку а - в точке с;
3) из точек с и д проводим окружности радиусом большим сд, пересекающиеся в точках м и n, через полученные точки проводим прямую мn, которая перпендикулярна прямой ав;
4) возьмем произвольную точку р прямой мn и проведем через нее прямую рк, перпендикулярную прямой мn; прямые ав и рк будут параллельны;
5) от начала р луча рм отложим три равных отрезка рр1, р1р2, р2р3, каждый из которых меньше отрезка ав;
6) через точки р3 и в проведем прямую, которая пересечет прямую мn в точке q;
7) проводим прямые р2q и р1q, которые и разделят отрезок ав на три равные части, аа1 = а1а2 = а2в. нетрудно доказать, используя подобие треугольников, что построенные части отрезка ав действительно равны.
пошаговое объяснение:
Вживання наркотиків знижує розумові здібності. Щоб нормально жити людині треба звертатися до свого розуму. Доводиться щось згадувати, оцінювати різні ситуації в житті, приймати рішення тощо. Вживання наркотиків сильно знижує швидкість цих процесів і робить їх важкими. Людині стає важко швидко оцінити ситуацію, важче щось пригадати. Її супроводжують невдачі.
Вживання наркотиків робить життя дедалі більш складним і важким. Людина збільшує кількість вжитих наркотиків, щоб впоратися з цими проблемами. Також, вживання наркотиків призводить до залежності. Залежність згодом повністю керує її думками і діями. Отже, у неї немає самостійності, свободи в діях і в ухваленні рішень. Вживання наркотиків вимагає повного підпорядкування собі й не дає жодного вибору для людини. Вона вже не може розпоряджатися собою, планувати своє життя, досягати своїх цілей. І майже єдиним її бажанням, прагненням, стає — вживання наркотиків.
Вживання наркотиків залишає свій руйнівний слід і в тілі людини. Частина наркотиків та інших отрут залишаються в жирових клітинах організму. А якась частина залишається назавжди. І, перебуваючи всередині організму, вони негативно впливають на емоційний і фізичний стан людини. Вона й не второпає, що відбувається.
Під час емоційних або фізичних навантаженнь, частина наркотиків виділяється з клітин у кров. Це активує погані стани, в яких вона перебувала, коли була під впливом наркотиків. Людина погано почувається без жодних видимих, на те, причин.
Вживання наркотиків блокує всі відчуття. Людина перестає отримувати задоволення від простих речей у житті. А отримання задоволень і радощів життя це те, за для чого ми живемо. Їй не вистачає відчуттів. Людині, що вживає наркотики вже потрібні більш гострі й інтенсивні відчуття, ніж звичайній людині. А це «дає» вживання наркотиків.
Виходить страшне, безвихідне, зачароване коло. З цього кола самому, майже неможливо вибратися. Є точні причини, через які людина вживає наркотики. Вона не бачить цих причин і тим більше не знає, як з ними впоратися.