Ціна Кількість Вартість(грн) товару(кг) Ябл. 5 ? однакова Сл. 7 ? на 8 грн.більше,ніж ябл. Для того щоб дізнатися скільки гривень заплатили за яблука і сливи окремо,треба знати,яка ціна і кількість товару.Кількість ми знаємо,а ціну ні.Але нам відомо,що слив було більше,ніж яблук(це ми бачимо по кількості товару).Ми можемо дізнатися, на скільки кг більше було слив.Знаючи, на скільки кг слив більше і що за ці кг заплатили 8 грн,можна дізнатися ціну 1 кг.А так,як ціна однакова для слив і яблук,то ціну 1 кг множимо на кількість і дізнаємося вартість кожного товару. 1) 7-5=2(кг)-на стільки було більше слив; 2) 8:2=4(грн)-ціна 1кг; 3) 4*5=20(грн)-вартість яблук; 4) 4*7=28(грн)-вартість слив.
7-2x=9x-8x+8
-3x=1
x=-1/3