Відповідь:Про людину можна сказати – це жива система, що являє собою єдність фізичного й духовного, біологічного й соціального, успадкованого та набутого.
Пояснення:
Як соціальній істоті, людині властивий соціальний рух, що включає в себе всі інші форми руху, які функціонують під впливом соціального, але неподільно пов'язані із природою. Це означає, що людина як соціальна істота може нормально функціонувати тільки в тому випадку, якщо вона не порушує закони природи, а лише використовує їх, діючи відповідно до цих законів.
Людині як біологічному й соціальному суб'єктові властиві фізіологічні, матеріальні й духовні потреби.
Біологічні потреби людини зумовлені обміном речовин – запорукою існування будь-якого організму. Прикладом таких потреб є потреба людини в повітрі, їжі, воді, теплі, сонячній енергії й ін.
Важливу роль у житті людини відіграють матеріальні потреби. До них належать: потреба в житлі, грошах, одязі й ін., але слід зазначити, що матеріальні потреби людини безмежні й протягом всього свого життя вона прагне до максимального задоволення своїх матеріальних потреб.
Але найдивовижніше досягнення людини – створений нею світ духовних цінностей, досягнення науки й мистецтва. Книги, картини, музичні твори, пам'ятники архітектури, система знань про оточуючий нас світ і про самих людей – все це результат творчої діяльності людини.
Политика «военного коммунизма» :Были национализированы все виды промышленностей. Все люди жили абсолютно одинаково.
НЭП : Господство государственной собственности, развитие арендной, частной, акционерной собственности
2. Методы.Политика «военного коммунизма» : Внеэкономические, силовые, командно-административные
НЭП : Экономические, либеральные при строгом политическом контроле властей
3. Трудовые отношения.Политика «военного коммунизма» : Было время ограничений и прямого запрета найма работников в частном секторе.
НЭП : Отмена трудовой повинности, разрешение наёмного труда
4. Экономическое положение.Политика «военного коммунизма» : Ликвидация местных бюджетов, слияние их в единый государственный бюджет, образование единой казны, национализация промышленности, милитаризация экономики
НЭП : Снижение дохода населения, произошел спад производства, увеличился рост внешней задолженности. Существовала безработица, увеличились цены.
5. Принципы управления.Политика «военного коммунизма» : Милитаризация труда, введение всеобщей трудовой повинности.
НЭП : Большая самостоятельность предприятий, самоокупаемость, всё под контролем государства
6. Распределительный принцип.Политика «военного коммунизма» : Изъятие у крестьян всех излишков, отсутствие денег, запрещение торговли
НЭП : Восстановлена торговля, разрешена аренда земли и государственных предприятий
ответ: 46 рублей - средняя цена яблок