М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nikitaaleksandrov
nikitaaleksandrov
06.05.2023 09:40 •  Математика

Реши два шофёра должны за сутки вывезти с поля 43 500кг картлфеля. первая машина совершила 9 поездок и перевозила за один рейс 1 500,а вторая совершила 8 поездок и за каждый рейс перевозила в 2 раза больше первой.весь кортофель вывезли с поля?

👇
Ответ:
ovveall
ovveall
06.05.2023
1)9*1500=13500 кг вывезла первая машина; 2)1500*2=3000 кг за один рейс перевозила другая машина; 3)8*3000=24000кг вывезла вторая машина; 4)24000+13500=37500; 5)43500-37500= 6000 кг ещё надо вывести; ответ: Нет, не весь картофель вывезли с поля, осталось ещё вывезти 6000 кг
4,8(81 оценок)
Ответ:
sofa372
sofa372
06.05.2023
1) 9х1500=13500 (кг) - перевезла 1 машина 
2) 1500х2=3000 (кг)- перевозила за раз 2 машина 
3) 3000х8=24000( кг) - перевезла 2 машина 
4) 13500+24000=37500(кг )- перевезли всего 
5) 43500-37500=6000( кг )- осталось перевезти
4,4(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
вой7
вой7
06.05.2023

.

слово екологія походить від грецьких "oikos" - оселя і "logos" - вчення.

екологія -  це наука про навколишнє середовище, оселю, людину, її взаємодію із цим середовищем і шляхи забезпечення умов для її життя.

сьогодні ми все частіше чуємо слова “екологія”, “забруднення навколишнього середовища”, “забруднене довкілля”… ми вже стали звикати до цих слів і продовжуємо свою бездіяльність. нерозумні дії людей на планеті земля у найближчий час можуть повернутися великими нещастями, бі усього людства. в долі природи – наша доля, і ми повинні зробити все для того, щоб використати останній шанс і рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя в наступних поколіннях. що ж можемо ми, школярі, зробити для навколишнього середовища? з чого треба почати свої дії? хто в цьому нам? як організувати роботу, щоб зберегти надбання природи у нашому мікрорайоні? задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території , на якій ти проживаєш. саме такі думки, які актуальні у наш час, і спонукали розробити проект “чисте довкілля навколо нас”. у ньому - детальне схематичне прибирання пришкільної території, створення бригад “зелених патрулів”, які слідкуватимуть за порядком на відведеній території, проведення загальношкільних екологічних заходів.

екологія  – слово, що пройшло через розум і серце кожного, стало могутньою зброєю. пристрасне слово пробуджує громадську думку, націлює увагу на найболючіші проблеми життя, які потрібно вирішувати терміново. поняття "екологія" нині часто використовують у побуті, коли характеризують будь-яку взаємодію людини і природи, а ще частіше, коли йдеться про забруднення довкілля внаслідок господарської діяльності людини. природа забруднюється, піддається руйнуванню, знищується. чи багатьом з вас щастило бачити прозору річкову воду, чистий пісок, насолоджуватися тишею без реву моторів, дихати чистим повітрям, без домішок бензину, мазуту, пестицидів? ми отримали в спадок невимовно прекрасний і багатообразний сад, але біда наша в тому, що ми погані садівники, що не засвоїли найпростіших правил садівництва. із зневагою ставлячись до цього саду, ми робимо це з благодушним самозадоволенням неповнолітнього ідіота, який шматує ножицями картину рембрандта. тільки людина може зупинити природні та техногенні катастрофи, які несуть за собою безліч людських смертей. але навіть при цьому ми маємо пам'ятати, що земля не належить нам. це ми належимо землі.

ми всі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. але треба кожному почати з себе, душею відчути єдність з природою: бути обережним в лісі, щоб не зламати гілку, бо дереву боляче, воно живе; не залишати після себе сміття, бо землі боляче переносити таку неповагу до себе (скло, пляшки не перегнивають і залишаються виразки на тілі землі); обережно поводитись з вогнем, бо він може знищити цілі лісові масиви, поля. людина виділяється від природи своїм розумом, щирим серцем. тож збережемо кожне гніздечко, не дозволяймо вбивати птахів і тварин, не винищуймо рибу. станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам'ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

4,4(28 оценок)
Ответ:

швейная машина появилась на свет значительно позже механизированных прядильных и ткацких станков, хотя попытки механизировать труд портных предпринимались, начиная с середины xiv века.

первый патент на аппарат, снабженный иголкой с двумя острыми концами и отверстием для нитки посередине, получил в 1755 году чарльз вейзенталь. иголка прокалывала материю туда и обратно, сама не переворачиваясь. конструкция изобретения была несовершенной и потому не получила распространения.

с 1755 до 1846 года пытливые умы продолжали настойчиво трудиться над созданием швейной машины. так, в 1790 году томас сент получил патент на машину для шитья башмаков и сапог, дававшую однониточный шов. любопытно, что спустя почти век люди попытались воспроизвести машину сента по чертежам (ведь ни один из первых аппаратов для шитья не сохранился), и оказалось, что она неработоспособна без значительных доработок. однако этому изобретению все-таки нужно отдать должное: сам факт появления машины, заменяющей ручной труд, подстегнул изобретателей к разработке новых конструкций для механического выполнения стежка.

подробнее см.:     (наука и жизнь, наглядная швейной машины)
4,8(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ