На фабрике шили брюки и блузы расходуя на каждое изделие одинаковое количество ткани.брюк сшили 180 штук а блуз 120 штук.сколько ткани изразходовали на брюки и блузы по отдельности если на брюки потратили на 120м большеткани чем на блузы
180 - 120 = 60 штук брюк больше, чем блуз 120 / 60=2 метра ткани расходуют на 1 изделие 180 * 2 =360 м ткани пошло на пошив брюк 120 * 2 = 240м ткани пошло на пошив блуз ответ 360м на брюки,240 м на блузы.
Антиобщественное поведение- думаю ясно что это. экстремизм- к крайним мерам. терроризм можно отнести как и к антисоциальному поведению,так и к экстремизму, так как оно направлено против общества на достижение какой-либо цели, улучшение своего благосостояния путем якобы революций. и так можно выделить общее- прослеживается явная взаимосвязь: 1) направлено на улучшение своего положения 2) это вредно для общества 3) имеет психологический подтекст. 4) причины- материальная неблагополучность ( чаще всего)
Устресовій ситуації в людині інколи надлюдські можливості: мати, що рятує свою дитину, може перекинути автомобіль, підняти величезне дерево. відомі випадки, коли підлітки, що не відрізнялися особливою фізичною силою, рятували тих, хто тонув, витягували з вогню дорослих людей, а тендітні медсестри виносили з поля бою ранених, у декілька разів важчих за них. отже, ми наполягаємо на власній аргументації.наш перший аргумент: на поведінку людини в екстремальній ситуації впливають психологічні особливості, а не характер.ми продовжуємо використовувати поняття стрес у грі, тому що ви не заперечили цю дефініцію, а ми вважаємо, що саме вона дозволить провести нашу гру. стрес — найважливіший фактор виживання, що дає людині силу відповісти на виклики долі, боротися з несправедливістю, не здаватися в скрутну хвилину, відчувати радість перемоги, красу життя, радість успіху. є люди, що отримують насолоду від пережитих хвилин боротьби в екстремальній ситуації. як приклад: гра в азартні ігри, стрибки з висоти, екстремальне водіння транспорту. та це все призводить до поганих наслідків. ви хочете сказати, що людина, яка водить швидко автомобіль, не може бути доброю, милосердною? чому ж дік сенд, переживши страшні пригоди, все ж продовжує мріяти про море, кораблі? у стресових ситуаціях люди порізному виявляють себе: одні , плачуть, інші зберігають спокій, можуть бути взагалі байдужими, хтось усміхається. в екстремальній ситуації одні люди здатні зібратися, проаналізувати, оцінити стан речей і розпочати діяти відповідно до обставин, а інші у паніку, губляться. невже про кузена бенедикта можна сказати щось погане, невже риси його характеру не проявлялись протягом усього життя. але, потрапивши в екстремальну ситуацію, він усувається від переживань, боротьби за життя, надіється на інших, що і так було передбачуваним.наш другий аргумент: в усіх важливих подіях життя діє інстинкт любові. бранці концтаборів до останнього боролись за життя, один одному, що дало змогу в нелюдських умовах не тільки вижити, але й зберегти людське обличчя. тільки любов є основою життя. любов стала стимулом особливих різдвяних подарунків в оповіданні ” дари волхвів”, саме вона вистояти героям у скрутних ситуаціях. “в усіх важливих подіях життя діє… інстинкт любові”,— вважав поль шарль жозеф бурже. найповніше особистість розкривається в стосунках з іншими людьми. тому в творах о.генрі, дж.олдріджа досліджуються міжлюдські стосунки. отже ми продовжуємо заперечувати, що екстремальна ситуація є розкрити сутність людини.
2) 120:60=2(м)-на 1 шт
3) 180*20=360(м)-на брюки
4) 120*20=240(м)-на блузы