М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kattemrrr
Kattemrrr
04.10.2021 12:49 •  Математика

Под посадку картофеля отвели 0,6 всего участка земли на оставшихся двух сотках посадили морковь сколько соток занято картофелем

👇
Ответ:
stasleraz
stasleraz
04.10.2021
Базара нет) держите пользуйтесь
Под посадку картофеля отвели 0,6 всего участка земли на оставшихся двух сотках посадили морковь скол
4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
austry1337
austry1337
04.10.2021
1) скорость сближения15+17=32км/час2) через сколько встретятся96/32=3 часа обратные задачи1)из 2-х поселков выехали 2 всадника и встретились через 3 часа..Средняя скорость движения первого 15км/ч,второго 17км/час. какое расстояние между поселков?2)из 2-х поселков расстояние между которыми 96км выехали 2 всадника и встретились через 3 часа.Какая скорость всадников,если скорость одного на 2 км/час больше скорости другого?3)из 2-х поселков расстояние между которыми 96км выехали 2 всадника и встретились через 3 часа..Средняя скорость движения первого 15км/ч. с какой скоростью ехал второй всадник?
4,8(28 оценок)
Ответ:
katalkina17
katalkina17
04.10.2021

Бактерії з'явилися приблизно 3,5-3,9 млрд років тому, вони були першими живими організмами на нашій планеті. З часом життя розвивалося і ускладнювалося - з'являлися нові, щоразу більш складні форми організмів. Бактерії весь цей час не стояли осторонь, навпаки, вони були найважливішою складовою еволюційного процесу. Саме вони першими виробили нові форми життєзабезпечення, такі як дихання, бродіння, фотосинтез, каталіз... а також знайшли ефективн співіснування практично з кожною живою істотою. Винятком не стала і людина.

Але бактерії - цілий домен організмів, що налічує понад 10 000 видів. Кожен вид унікальний і йшов своїм еволюційним шляхом, як наслідок виробив свої унікальні форми співіснування з іншими організмами. Одні бактерії пішли на тісну взаємовигідну співпрацю з людиною, тваринами та іншими істотами, - їх можна назвати корисними. Інші види навчилися існувати за рахунок інших, використовуючорганізмів-донорів, - їх прийнято вважати шкідливими або патогенами. Треті пішли ще далі і стали практично самодостатніми, все необхідне для життєдіяльності вони отримують від навколишнього середовища.

Всередині людини, як і всередині інших ссавців, живе неймовірно велика кількість бактерій. У наших тілах їх в 10 разів більше, ніж всіх клітин організму разом узятих. Серед них абсолютна більшість - корисні, але парадокс в тому, що їх життєдіяльність, їх присутність всередині нас - це цілком нормальне явище, вони залежать від нас, ми в свою чергу від них і при цьому ознак цієї співпраці ми ніяк не відчуваємо. Інша справа - патогени, шкідливі бактерії, опинившись всередині нас їх присутність одразу стає помітною, а наслідки їх активності можуть стати дуже серйозними.

4,4(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ