1. Багато горя зазнала Малуша, а передумала стільки, що коли б тими думками землю засіяти, то вже все поле і шляхи від Росі до Києва проросли б шипшиною і тернями [складнопідченене речення, однорідні присудки] (с. Скляренко).
2. Мені мабуть не докучити нагадувати, що хто не знає свого минулого, той не гідний свого майбутнього [складнопідрядне речення] (Н. Рильський).
3. Як радісно мені, що знову сніг розтане і зелене вбрання одягнуть дерева [сложноподчененное пропозицію] (в.Сосюра). 4. Сергія не влаштовує, як футболісти ходять самовпевнено і свистять в коридорах, і важаться після кожного тренування, і під час дощу, зібравшись у вестибюлі, крейдою на чорній дошці забивають уявні голи у ворота суперника [складнопідченене речення, дієприслівниковий оборот, однорідні присудки] (а.Гончар).
5. Соломія міркувала, що коли брати зліва Плавні повинні швидко скінчитися [складнопідченене речення] (м.Коцюбинський).
Допустим, что полученное число будет нечетным. Нечетное число можно получить только в том случае, когда суммируется четное и нечетное числа. Это означает, что для семи карточек должно получиться семь пар чисел, записанных на обеих сторонах карточек, в каждой из которых одно число четное, другое нечетное. Заметим, что в последовательности чисел от 1 до 7 три числа четные и четыре нечетные. То есть одно нечетное число будет в паре с другим нечетным числом и в сумме они дадут четное число. Таким образом хотя бы одно число, входящее в произведение будет четным. Произведение чисел является нечетным, если все числа, входящие в произведение нечетны, но у нас хотя бы одно число четное. Приходим к противоречию. Следовательно произведение чисел будет четным.