М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lenasinyikovich
lenasinyikovich
11.04.2021 10:27 •  Математика

Вромбе авсд диагонали пересикаются в точке о. угол авд равен 40 градусов. найдите все углы ромба

👇
Ответ:
pokhvatovadiana
pokhvatovadiana
11.04.2021
В ромба диоганали перпендикулярны друг другу , значит угол АОД = 90 градусам сумма углов равна 180 градусам . Зн угол ДАО равен 50 градусам. Диоганаль ДВ биссектриса угла Д , зн угол Д равен 80 градусам. Диоганаль АС биссектриса угла А , зн угол А равен 100 градусам . угол В равен углу Д равен 80° , а угол С равен углу А равен 100°
4,7(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
leetine7
leetine7
11.04.2021

шешім  

доптың диаметрі оның радиустарының екіге тең (d = 2r). демек, диаметрі 2 см болатын диаметрі 2 см болатын диаметрі бар доп доптың екі нүктесін қосады және доптың ортасынан өтеді. бұл нүктенің біреуінен қарама-қарсы жағында нүктеге дейінгі максималды ұзындығы.  

текше - әр беті шаршы болып табылатын көпбұрыш.  

мәселенің жағдайына сәйкес, текше шеті 20 см болып табылады, оның ұзындығы бойынша -  

20/4 = 5 шарларға сәйкес келеді.

кубаның толық көлемінде қанша шар шегіне жететінін білу үшін, шарлардың ұзындығын бір шаршы шегінде ұзартыңыз.  

25 * 5 = 125 шарлар текше (қораптың) жалпы көлеміне сәйкес келеді. жауап: 2 см радиусы бар 125 шарлар 20 см шеттері бар текше тәрізді қорапқа сыяды.

4,4(16 оценок)
Ответ:

як відомо зі змісту цієї сатирично-фантастичної книги, гуллівера волею випадку занесло до країни, де всі люди були в 12 разів фізично менше, ніж він сам. безумовно, це стало причиною для проблем як самого гуллівера, так і всіх жителів ліліпутії – адже він міг просто розчавити їх або нанести якісь інші каліцтва через власну необачність. проте, спочатку його прийняли досить добре. його повноцінно годували, хоча йому було потрібно набагато більше їжі, ніж звичайним ліліпутам. ліліпути створювали спеціальні закони з урахуванням вимог гуллівера. але потім все кардинально змінилося. спочатку його задіяли у військових діях проти іншої країни, де він надавав свою посильну завдяки своїм великим і набагато перевершуючим ів розмірам, а потім і зовсім захотіли позбавити життя, але все ж обмежилися ідеєю виколоти йому очі. на щастя для гуллівера, йому вдалося втекти і продовжити свої подорожі в інших країнах.

аналізуючи ситуацію, в якій опинився гулівер в ліліпутії, не можна бути однозначним. з одного боку, жителі країни дійсно добре прийняли гуллівера, в усьому йому і надавали всіляке сприяння. але потім все поступово почало змінюватися – суспільство показало, що воно далеко не чесне, а дуже жорстоке і здатне на справжні злочини проти окремо взятих людей. саме тому я зовсім не хотів би жити в такому місці, як ліліпутія. джонатан свіфт описує всю ту жорстокість, яка панували серед ліліпутів і тим самим натякає на те, що ця країна, бути може, схожа на тодішню ію. зрештою, гуллівера захотіли залишити без очей, щоб остаточно поставити собі на службу й поневолити. невже хтось хотів би опинитися в таких же обставин? я цього точно не хотів би та нікому не побажав би. крім своєї жорстокості, ліліпути також були досить дурні, сварилися з сусі через дрібниці, чого цілком можна було уникнути.

однозначно можна сказати, що я не хотів би жити в ліліпутії. це місце наповнене лицемірними і жорстокими людьми, які ніби пишаються своєю безсердечністю. ліліпутія – дійсно жахливе місце для життя. я не думаю, що воно хоча б мінімально придатне для життя будь-якої людини з сучасності.

4,4(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ