М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
нипета
нипета
25.09.2022 18:22 •  Математика

Петя прибавляет различные однозначные числа к числу 96 сколько раз он получить трехзначное число (a)3( b)4 (с)5 (д)6 ( е)7

👇
Ответ:
regroom
regroom
25.09.2022
6. 
6 чисел.
96 + 4 = 100
96 + 5 = 101
96 + 6 = 102
96 + 7 = 103
97 + 8 = 104
98 + 9 = 105
Дальше уже идут двузначные)
4,4(4 оценок)
Ответ:
redridinghood1
redridinghood1
25.09.2022
Д)6 так как 96+4=100 96+5=101 96+6=102 96+7=103 96+8=104 96+9=105 Авот если прибавить числа меньше четырёх то не получится трёхзначное число 96+3=99 Больше девяти прибавлять нельзя так как это уже не однозначное число
4,5(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mangleplaydj1
mangleplaydj1
25.09.2022
У давнину люди вважали, що Земля є плоским або опуклим кругом, який тримається на підпорах. Стародавні індійці думали, що півкулю Землі тримають чотири слони, які стоять на величезній черепасі. У слов’ян існувала думка, що Земля тримається на китах, а кити плавають по воді.

Учений Піфагор, який жив за дві з половиною тисячі років до нашої ери, вважав, що Земля – це куля, в якої немає верху та низу. Через двісті років після Піфагора старогрецький учений і філософ Аристотель, вивчаючи будову Всесвіту, висловив думку, що Земля – центр Всесвіту, а навколо неї обертаються Сонце і Місяць, планети і зорі. Приблизно через п’ятсот років після Аристотеля жив грецький учений Птоломей, який створив свою систему Всесвіту. Він учив, що всі небесні тіла рухаються навколо Землі в порожньому світовому просторі.

500 років тому всі попередні уявлення про будову Всесвіту спростував польський учений Микола Копернік. Він після тривалих завдяки складним математичним розрахункам довів, що Земля є не центром Всесвіту, а лише однією з планет, що обертаються навколо Сонця.

Ідеї Коперніка розвинув у своїх працях італійський учений Джордано Бруно, який народився в 1548 році. Він вважав, що Всесвіт не має центру й меж. Його твердження суперечили поглядам церкви на Всесвіт, і тому його оголосили єретиком, змушували відмовитися від єретичних поглядів. Але славетний учений не зрікся своїх ідей, за що в 1600 році його заживо спалили на вогнищі.

З давніх часів гаючи за небом, люди використовували різні прості вимірювальні прилади, які дозволяли визначити місце розташування і час перебування тіл на небосхилі. Найпершим і найпростішим приладом був гномон. Він складався зі стрижня, установленого на горизонтальному майданчику гаючи за довжиною та напрямком тіні стрижня, можна було визначити висоту Сонця й інші астрономічні дані. Пізніше були сконструйовані квадрат, за до якого вимірювали кути між зорями, та астролябія – прилад, за до якого визначали висоту зір над горизонтом.

Перший прилад, що збільшував зображення в 30 разів, сконструював італійський професор астрономії та математики Галілео Галілей у 1609 році. Це телескоп, назва якого означає «далеко дивлюсь». За до цього приладу вчений побачив у десятки разів більше зір, ніж неозброєним оком, виявив, що Чумацький Шлях – це скупчення незліченної кількості зір, що слабко світяться, відкрив чотири супутники Юпітера, розглянув поверхню Місяця та багато інших небесних тіл.

Сучасні телескопи дають збільшення в 500 разів. Їх установлюють у спеціальних приміщеннях – обсерваторіях з Землі дослідження небесних тіл не обмежується. Зараз створені орбітальні станції, штучні супутники, які вивчають небесні тіла в космосі.

Освоєння космосу збагачує науку новими знаннями про небесні тіла. Першим у космосі побував радянський льотчик Юрій Гагарін. 12 квітня 1961 року за 108 хвилин він облетів земну кулю зі швидкістю 8 км/с (її називають першою космічною швидкістю). У 1965 р. радянський космонавт Олексій Леонов першим вийшов у відкритий космос. У 1969 р. американські космонавти висадилися на Місяць і взяли проби місячного ґрунту. Першим космонавтом незалежної України став Леонід Каденюк, який у 1997 році протягом 16 діб працював на орбітальній станції спільно з американськими космонавтами.
4,8(5 оценок)
Ответ:
Аліномаг
Аліномаг
25.09.2022
У водах Індійського океану серед неймовірних за красою коралових конструкцій живе величезна кількість яскраво забарвлених рибок, губок, молюсків, рачків, крабів, черв'яків, морських зірок, їжаків, черепах, що світяться анчоусів, риб-парусніков.Встречаются тут і небезпечні для людини види: восьминоги , медузи, отруйні морські змії і акули. Велика кількість планктону є основною їжею для таких великих риб, як акули і тунци.В тропічних зонах можна зустріти рідкісних і незвичайних представників роду сирен - дюгонів, ну, і звичайно ж, дельфінів і китів.
4,6(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ