М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Flashvinchester
Flashvinchester
08.09.2021 13:29 •  Математика

Канат проехал расстояние межу за 3 дня. в первый день он проехал 1/5 всего пути и еще 60 км, во второй 1/4 всего пути и еще 20 км,третий день 23/8 всего пути и оставшиеся 25 км. найти расстояние между .

👇
Ответ:
morozhenka05
morozhenka05
08.09.2021
\frac15+\frac14+\frac{23}{80}=\frac{16+20+23}{80}=\frac{59}{80}\\1-\frac{59}{80}=\frac{21}{80}\\60+20+25 = 105\\105:\frac{21}{80}=105\cdot\frac{80}{21}=5\cdot80=400
4,4(13 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
larisaiventeva
larisaiventeva
08.09.2021
Всвоей героине жуковский хотел изобразить национально- женский тип,которому присущи верность,поэтичность,покорность.светлана целый год ждала своего жениха,думала и тосковала только о нём.поэтому она и решалась на гадание перед зеркалом.она верила в гаданья по обычаям. 2.лейтмотивом "светлана" является строчка: "вот толк моей: "лучший друг нам в жизни сей вера в провиденье, благ зиждителя закон: здесь несчастье -лживый сон; счастье-пробужденье". 3.светлане преодолеть дурные предчувствия и вновь стать счастливой возвращение наутро после гадания её жениха.жених тоже не забыл свою невесту в разлуке.в его глазах была любовь,и говорил он светлане о любви и,наверное,о предстоящей свадьбе.автор говорит об этом: "отворяйся ж,божий храм; вы летите к небесам, верные обеты; соберитесь,стар и млад; сдвинув звонки чаши,в лад пойте: многи леты! "
4,5(6 оценок)
Ответ:
1232960
1232960
08.09.2021

ответ: У США конституційно закріплений принцип поділу влади. Конституція обмежує кожну з трьох гілок державної влади, передбачаючи систему стримувань і противаг між ними. Цей принцип реалізується, зокрема, завдяки різним джерелам формування гілок влади і системою перехресних повноважень. Наприклад, президент може рекомендувати ті або інші закони і накласти вето на закони, прийняті Конгресом, а також призначає посадових осіб у федеральній судовій системі; Верховний суд може визнати такими, що суперечать конституції закони, прийняті Конгресом, а також рішення президента; в свою чергу Конгрес може не затвердити призначення до виконавчих органів влади, відхилити міжнародні договори, подолати вето президента, піддати імпічменту президента і членів Верховного суду.

Конституція визначає три гілки влади - законодавчу, виконавчу і судову. Відповідно до ст. 1 - «вся законодавча влада належить Конгресу»; зі ст. 2 - «вся виконавча влада» належить президенту; зі ст. 3 - «судова влада Сполучених Штатів надається одному Верховному суду і таким нижчестоящим судам, які Конгрес може час від часу засновувати».

Система стримувань і противаг перетворює незалежні гілки влади з розділеними повноваженнями в єдиний системний комплекс, кожна із складових частин якого бере участь у здійсненні влади. Жодне політичне рішення не може бути прийняте і реалізоване якоїсь однієї гілкою влади. Так, наприклад, президент є верховним головнокомандувачем збройних сил і несе основну відповідальність за оборону країни, але тільки Конгрес має право оголошувати війну, набирати і підтримувати армію і встановлювати чисельність збройних сил. Він же виділяє гроші на військові витрати. Система стримувань і противаг постійно розвивалася. Вся історія її еволюції пов'язана перш за все з конфліктом між виконавчою і законодавчою гілками влади за право грати провідну роль в політичній системі США. В цілому загальний вектор цього історичного суперництва спрямований в бік розширення прерогатив виконавчої влади, яка, як правило, визначає динаміку функціонування всієї системи стримувань і противаг.

Пошаговое объяснение:

4,8(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ