Перпендикуляром, проведеним з деякої точки до заданої прямої, називається відрізок, що лежить на прямій, перпендикулярній до заданої прямої і з кінцями в заданій точці, і точки, що лежить на заданій прямій. Кінець перпендикуляра, що лежить на прямій, до якої він проведений, називається основою перпендикуляра.
Похила — будь-який відрізок, проведений із точки на пряму, відмінний від перпендикуляра. Кінець похилої, що лежить на прямій, до якої він проведений, називається основою похилої.
Відрізок, що сполучає кінець перпендикуляра і похилої до прямої, проведених з однієї точки, називається проекцією похилої на пряму.
Якщо до прямої з однієї точки проведені перпендикуляр і похилі, то будь-яка похила більша від перпендикуляра.
Рівні похилі мають рівні проекції.
Якщо проекції похилих рівні, то рівні і похилі.
Із двох похилих більшою є та, у якої більша проекція на пряму.
Більшій похилій відповідає більша проекція і навпаки.
ответ: 30 см²
Пошаговое объяснение:
Если обвести фигуру рамкой 6×8, то её площадь 48. Потом отнять лишние куски. Например, в левом верхнем углу получается прямоугольный треугольник, чья площадь равна 1,5. В левом нижнем углу— тоже прямоугольный треугольник, чья площадь равна шести. Сверху трапеция, у неё площадь равна 3,5. В правом нижнем углу ещё один прямоугольный треугольник, чья площадь равна 4. Верхний правый угол нужно разбить на два треугольника с площадями 1,5 и 0,5 и квадрат—1 клеточка.
48-1,5-6-3,5-4-1-1,5-0,5=30
2)P=a+b+c
P=6+6+10=22см