М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
idiotizROSSII
idiotizROSSII
04.04.2022 16:45 •  Математика

Укы яз эшлэ уйна фигыльлэрен заманнарда торлэдерергэ пож по татарскому языку

👇
Ответ:
женьшенье
женьшенье
04.04.2022
Хэзерге заман: укый, яза, эшли, уйный
Уткэн заман: укыды, язды, эшлэде, уйнады
Килэчэк заман: укыячак(укыр), язачак (языр), эшлэячэк (эшлэр), уйнаячак (или: уйнар)
4,5(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
На місцевості орієнтуються вдень за Сонцем. Сторона горизонту, де сходить вранці Сонце — схід, а заходить ввечері — захід. Уночі можна зорієнтуватися за зорями, відшукавши Полярну зорю у сузір’ї Малої Ведмедиці. Ця зоря вказує на північну сторону горизонту.

 З місцевих ознак напрям на північ покаже мох, що завжди росте на північному боці стовбура дерев. Більш пологий схил мурашника та широко віддалені річні кільця на пеньку дерева вкажуть напрям на південь.

Опівдні тінь від будь-якого об’єкта падає на північ.

Знаючи хоч один напрям, легко визначити решту. Якщо стати обличчям на північ, то ззаду буде південь, праворуч — схід, ліворуч — захід.

Надійніше за все орієнтуватися за компасом. Темна частина його стрілки завжди вказує на північ. 

4,7(70 оценок)
Ответ:
evgen22region
evgen22region
04.04.2022

Сначала я решу эту задачу, затем составлю аналогичную.

–––––––––––––––––––––––––––––––––

56 : 7 = 8 грн – цена одной ручки;9 : 3 = 3 грн – цена одного карандаша;8 - 3 = 5 грн – разность.

ответ: на 5 гривень один карандаш дешевле ручки

–––––––––––––––––––––––––––––––––

За 10 конфет заплатили 80 рублей, а за 10 печень 50 рублей. На сколько одно печенье дешевле конфеты?

Решение

80 : 10 = 8₽ – цена одной конфеты;50 : 10 = 5₽ – цена за одно печенье;8 - 5 = 3₽ – разница.

ответ: на 3 рубля одно печенье дешевле одной конфеты.

4,8(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ