Як ж тоді сформувати правильну поставу? Ось деякі поради по формуванні правильної постави:
Сидіти потрібно, розправивши плечі і підтягнувши живіт, при цьому ступні повинні рівно стояти на підлозі. Кожні півгодини потрібно міняти положення тіла, здригнутися і по можливості пройтися.
Ходити потрібно теж правильно: плечі розправлені, живіт підтягнутий, а голова гордо піднята.
Важливий момент у формуванні красивої постави – правильне спальне місце. Жорсткий матрац та ортопедична подушка до максимально відпочити хребту під час сну.
І, звичайно, для хребта дуже важливий м’язовий корсет. Ідеальним видом спорту для формування правильної постави є плавання, яке не тільки тренує всі м’язи, але і приносить задоволення людині. Також корисні вправи з вагами (гантелі), з гімнастичною палицею, вправа «кішка», тощо.
Жінкам варто уважно ставитися до вибору взуття – високий каблук порушує рівновагу, ще більш навантажуючи хребет. Власниці грудей великого розміру повинні правильно вибирати бюстгальтер, особливо добре утримує груди бюстгальтер з перехресними бретельками. Молодим мамам не слід постійно носити і заколисувати дитину на руках, краще скористатися слінгом або коляскою.
Тут надо платить деньги учителю и он повторно принимает экзамен .Но если учитель не берёт денег, попроси у шофёра автобуса (если ты его помнишь) пойти с тобой в школу и объяснить ситуацию.
Если и это не то обратить в министерство образования. Спроси можно ли что нибудь сделать?
Если и это не то всё.Жизни конец.
Но если ты хорошо учился и норм с уроками и если препод добрый то может и повезёт.
Но скажу тебе честно .Что бы выкрутиться из этой ситуации тебе надо быть сыном Депутата или важного человека
Водяной - хозяин водоемов.