1) цена пластинки в упаковке составляет: 36:10=3,6 (рублей) - стоит одна пластинка жевательной резинки 4,5-3,6=0,9 (рублей) - пластинка в упаковке дешевле.
На сколько процентов цена пластинки в упаковке меньше, чем цена отдельной пластинки? Составим пропорцию: 4,5 рублей - 1оо% 0,9 рублей - х % х=0,9*100:4,5=20% ответ: цена пластинки в упаковке меньше,чем цена отдельной пластинки на 20 % (4,5-20%=3,6)
На сколько процентов цена отдельной пластинки больше, чем цена пластинки в упаковке? Составим пропорцию: 3,6 рублей - 1оо% 0,9 рублей - х % х=0,9*100:3,6=25% ответ: цена отдельной пластинки больше, чем цена пластинки в упаковке на 25 % (3,6+25%=4,5)
Нещодавно ми усім класом їхали на екскурсію у зоопарк. Там було дуже цікаво. Там я побачила різних тварин. Там був лев. рись тигр , мавпочки, пантера і ще дуже багато різних тварин. Та навіть багато птахів , як сокіл та орел. Здалека ми гали за верблюдом , остерігалися його поганої звички. А маленькі козенята їли із наших рук свіжу траву, її багато росте біля їхньої загорожі. На згадку ми купили безліч сувенірів і наробили багато фотографій на згадку. Ми отримали велике задоволення від цієї поїздки.
C = 2 * 3,14 * 6 = 37,68
C = 2 *3,14*3 = 18,84
C=2*3,14*12 = 75,36
C=2*3,14*2,5= 15,7