Стівен Вільям Хокінг - Він є володарем дванадцяти почесних звань. Його книги «Кратна історія часу» і «Чорні діри, молода Всесвіт і інші нариси» стали бестселерами. При всьому при цьому ще в 20 років він був практично повністю паралізований через розвиток невиліковної форми атрофируючого склерозу і залишається в цьому стані всю свою решту життя. У нього рухаються тільки пальці правої руки, якими він керує своїм рухомим кріслом і спеціальним комп'ютером, який за нього говорить
Людвіг ван Бетховен - В 1796 році, будучи вже відомим композитором, Бетховен почав втрачати слух. До 1802 році Бетховен повністю оглух, але саме з цього часу композитор створив свої найвідоміші твори. У 1803 1804 роках була написана Бетховеном Героїчна симфонія, у 1803 1805 роках - опера "Фіделіо". Будучи абсолютно глухим, Бетховен створив два своїх самих монументальних творів - Урочисту месу і Дев'яту симфонію з хором (1824).
Ніколаса Джеймса - Ніколас народився з синдромом тетраамелії - рідкісним спадковим захворюванням, що призводить до відсутності чотирьох кінцівок. Частково була одна стопа з двома зрощеними пальцями, що дозволило хлопчикові після хірургічного поділу пальців навчитися ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп'ютері і писати. З 1999 року Ніколас почав виступати в церквах, тюрмах, школах і дитячих притулках і незабаром відкрив некомерційну організацію "Життя без кінцівок" , почавши благодійну діяльність і допомагаючи інвалідам по всьому світу. Він об'їздив понад 55 країн, виступаючи в школах, університетах та інших організаціях.
Пошаговое объяснение:
В угол вписана окружность с радиусом 6 см. Расстояние от её центра до вершины угла равно 30 см. Найдите радиус меньшей окружности, которая касается сторон угла и данной окружности.
Пусть центр данной окружности будет О, точка её касания с верхней стороной угла В.
Пусть центр меньшей окружности будет С, точка касания окружностей друг с другом - М
Соединим центр О большей окружности с точкой касания.
Проведем СК ⊥ ВО.
СО=r+6
КО=6-r
Из подобия треугольников АОВ и СОК (прямоугольные с общим острым углом) следует отношение
АО:СО=ВО:КО
30:(6+r)=6:(6-r)
36+6r=180-30r
36r=144
r=144:36
r=4 cм
сори фото не могу
2051-1
4371-0
8622-3