Викопні останки мамонтів виявлені на півночі Європи, Америки і трохи південніше – на широті Каспійського моря і озера Байкал. Вимерли мамонти десь 44-26 тисяч років тому, про що свідчать радіовуглецеві датування та результати Палинологічного аналізу численних поховань їх останків.
Воістину невичерпний «склад» мамонтових кісток – це Сибір. Гігантські кладовища мамонтів – Новосибірські острова. У минулому столітті там щорічно видобували від 8 до 20 тонн момонтових бивнів.
Вважається, що за 200 років з Сибіру вивезли бивнів приблизно від 50 тис мамонтів. Кілограм доброго бивня йде за кордон по 100 доларів; за голий скелет мамонта японські фірми пропонують від 150 до 300 000 доларів.
Оскільки останки мамонтів знаходяться в гігантських природних холодильниках – в шарах, так званої вічної мерзлоти, то вони дійшли до нас в гарному стані. Вчені мають справу не з окремими скам’янілостями або кількома кістками скелетів, а можуть вивчити навіть кров, м’язи, шерсть цих тварин і визначити також, чим вони харчувалися.
Летом цветок желательно притемнить.
Дневная температура для них должна быть 18-27 градуств . Ночная от 13 до 24 градусов.
Все орхидеи больше терпеливы к пересыханию чем к переувлажнению.
Очень хорошо подойдёт для полива отстоявшаяся дождевая вода.
Летом поливать 2-3 раза в неделю после пересыхания наружного слоя грунта. Зимой 1 или 2 раза.
Орхидеи не любят концентрации минеральных солей в грунте и могут этого не вынести. Никогда не покупайте удобрения преднащначеные для других цветов. Частое удобрение снижает иммунитет цветка поэтому удобрять этот цветок не нужно т. к. все необходимое он получает из субстрата.