М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maksshangutov
maksshangutov
04.06.2022 19:09 •  Математика

Чтобы получить наивысшую отметку за тест, должны набрать, по крайней мере, 90%. кто из получил наивысшую отметку за свой тест?

👇
Ответ:
Nikita120102
Nikita120102
04.06.2022
Это мог быть любой ведь условия нет
4,5(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
wellbiss
wellbiss
04.06.2022
Ліс-основне багатство зони   мішаних лісів. ця зона знаходиться на півночі в межах південної частини поліської низовини, займає близько 20 % території україни і простягається зі сходу на захід більш як на 550 км, з півночі на південь — на 150-200 км. в названу зону входять частина волинської, рівненської, житомирської, київської областей, а також відносно невеликі території львівської, рівненської, тернопільської і хмельницької областей. південна межа полісся проходить по лінії устилуг — рівне — шепетівка — житомир — київ і далі на північний схід. зона характеризується низовинним, рівнинним рельєфом, значною зволоженістю земель та наявністю масивів і боліт, відносно великими запасами водних ресурсів, у тому числі і ресурсів прісних поверхневих і підземних вод. середньорічна кількість опадів становить 600-700 мм, більша частина з них випадає влітку. полісся, особливо західне, — одне з найбільш зволожених територій україни. саме у його межахсконцентрований основний обсяг робіт з осушувальної меліорації. пере­важають дерново-підзолисті та болотяні грунти. відносно великою є лісистість. полісся — найбільший нагромаджувач прісної води в україні. є ряд прісних озер, у тому числі великих. пози­тивний вологи сприяє тому, що більша частина поверхневих вод надходить у систему дніпра та вико­ристовується для потреб виробництва і населення цент­ральних і південних вододефіцитних районів україни. охорона водних ресурсів набуває тут першочергового значення. тому дуже важливо не допустити переосушення меліорованих земель полісся. провідне місце у структурі земельних угідь належить орним землям (близько 40 %). далі йдуть ліси та чагарники (30 %) сіножаті і пасовища (20 %), болота (2 %). зона мішаних лісів — важливий район сільськогосподарського виробництва. за внутрішньотериторіальними відмінностями природних умов та ресурсів зону змішаних лісів поділяють на ряд фізико-ічних областей: західноукраїнське, жито­мирське, київське, чернігівське та новгород-сіверське полісся. найбільш загальні ознаки, за якими розрізняють названі області, полягають у тому, що із заходу на схід зменшується кількість опадів, абсолютна відносна вологість повітря і грунтів, знижується ість території, лісистість, зростає континентальність клімату, падає питома вага лук та пасовищ, збільшуються площі орних земель.
4,7(34 оценок)
Ответ:
DoraDreamer
DoraDreamer
04.06.2022

2 + 7 = 9,  

2 – число элементов некоторого множества А: n(А) = 2, 7 - число элементов некоторого множества В: n(В) = 7, причем А и В не пересекаются: А В = ∅ . Найдено число элементов в объединении этих множеств А и В: n (A)=2, n (B) = 6.

9 – 2 = 7  

С теоретико-множествен¬ных позиций разность натуральных чисел а (9) и b (2)  представляет собой число элементов в дополнении множества В до множества А, если n(А)= 9, n(В)=2

7 ∙ 2 = 14,  

Так как n(А₁)= n(А₂)=2  и множества попарно не пересекаются, то n(А₁U А₂)= n(А₁)+ n(А₂)= 7+7=14

14 : 7 = 2;

Множество из 14 элементов разбивается на под¬множества, в каждом из которых по 7 элемента. Требуется узнать чис¬ло таких подмножеств. Его можно найти при деления - 14:7. Вычислим значение этого выражения, оно равно 2.

4,7(2 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ