М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SkyZee
SkyZee
14.04.2020 18:10 •  Математика

1. прокомментируйте, почему такие серьезные наказания предусмотрены в ук рф за склонение к потреблению наркотических и психотропных веществ. насколько оправдана суровость этих наказаний? 2. за счет чего в первую очередь наркоторговцы организовывают удачный сбыт своего товара?

👇
Ответ:
RomanReigns2000
RomanReigns2000
14.04.2020
1.Суровость наказания здесь не попадает под термин "оправдана", скорее под термин "определена". "Оправданной" бывает самозащита.Психотропные и наркотические вещества затуманивают разум и люди под этим веществом могут вытворять все что угодно не осознавая это...
2.За счет растущего спроса  наркоторговцы организовывают удачный сбыт своего товара  (большого количества употребителей) 
4,6(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Trololoxa
Trololoxa
14.04.2020

ответ:

пошаговое объяснение:

когда мы рубим первым мечом - количество голов змея горыныча уменьшается на 21 голову.

когда мы рубим вторым мечом - количество голов змея горыныча уменьшается на 4 и затем чудесным образом они отрастают и их количество увеличивается на 2020 голов, то есть прибавка после удара таким мечом будет 2016 голов.первый способ 100=2*50=2*2*25=­2*2*5*5.

21=3*7.

2016=2*1008=2*50­4=2*2*252=2*2*2*126=2­*2*2*2*63=2*2*2*2*3­*3*7.

число отрубленных голов всегда будет кратно 7.

в начальном количестве голов змея горыныча числа 7 нет, то есть у нас не кратное 7 число.

из известно, что сколько бы мы не пытались увеличить или уменьшить число не кратное 7 на число кратное 7 - мы никогда не получим ноль.

второй способ решения :

х - количество ударов мечом по 21 разу.

y - количество ударов мечом по 4 раза - количество голов при этом возрастает до 2016.

получаем уравнение:

21х-2016y=100

21х-2016y-100=0

х= 2016y/21 - 100/21

x=72y-100/21

очевидно, что число ударов х и y это целые числа,

а в данном случае у нас справа дробное выражение 100/21 нельзя поделить нацело.

поэтому решения быть не может.

ответ: нет. не может.

4,7(98 оценок)
Ответ:
fedia24
fedia24
14.04.2020

напевно, в житті кожної людини рано чи пізно настає такий момент, коли вона відкидає всі свої щоденні турботи й проблеми, відсторонюється від буденної суєти і замислюється над тим, для чого ж, власне, вона прийшла у світ. і, певно, по-справжньому щасливим є той, хто не вагаючись може відповісти на це запитання. однак чи це можливо? хтось мріє про матеріальні блага, хтось прагне визнання, а хтось просто хоче бути коханим і живе заради цього почуття, а проте навряд чи хтось зможе чітко й без на гань визначити сенс свого життя.

питання сенсу життя – це одвічне питання, яким людина переймається з давніх-давен. філософи, митці, представники найрізноманітніших наук в усі часи вирішували його по-різному. одні вважали, що життя -і і,е постійна боротьба за власне існування й добробут (пригадаймо, наприклад, слова л. костенко: «життя, мабуть, цо завжди колізей…»), інші стверджували, що людина .живе на землі для того, щоб творити, виражати себе в мистецтві…

український філософ і педагог г. сковорода сенс людського життя вбачав у постійному пізнанні світу й себе самого, у невтомному прагненні здобувати знання й збагачуватися інтелектуально. у своїй знаменитій поезії «всякому городу нрав і права…» він наголошує на тому, що кожен по-своєму визначає життєві цінності та ідеали, яких прагне, однак найголовніше, на його думку, для людини – це мудрість, заради якої вона й мусить жити:

а мні одна только в світі дума, как би умерти мні не без ума.

скільки існує людство, стільки існує й питання про сенс його існування. воно завжди відкрите, бо кожен по-своєму, індивідуально намагається на нього відповісти. мені ж найбільше імпонують слова о. гончара, який стверджував, що «саме в людяності людини, в її мужності, здатності любити, в силі творчій, у моральній чистоті полягає найвища духовність, що становить істинний сенс життя людей на планеті».

людина може прожити лише одне життя. на жаль, а може, й на щастя, вона не зуміє повторити жодного його моменту, пережити його ще раз, відновити… тому мені здається, що сенс життя полягає в умінні жити та почувати себе щасливим. а вміння жити, на мою думку, це не лише бажання отримувати задоволення від навколишнього світу, не лише потреба у професійній чи творчій саморе-алізації, а й внутрішня потреба дарувати добро іншим людям, робити їх щасливими й завжди усміхненими. я вважаю, що головне для кожного з нас – усвідомити, що сенс нашого власного життя – це ще й сенс життя інших людей, тому важливо завжди, за будь-яких обставин пам’ятати, що живемо ми не заради себе, а заради самого життя на нашій планеті.

4,5(43 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ