Усе, що створила природа або людина, учені називають фізичними тілами. З плином часу тіла змінюються. Наприклад, з маленького жолудя виростає могутній дуб. З його стовбура столяр виготовляє меблі. Гончар з глини робить посуд. Під дією вітру, води і сонячних променів руйнуються гори. Водяна пара, що перебуває в повітрі, повертається на землю у вигляді дощу та снігу. І таких прикладів можна наводити дуже багато.
Світ явищ
Зміни, що відбуваються з тілами, дістали назву явища. Розрізняють біологічні, фізичні, хімічні та деякі інші явища.
До біологічних явищ належать явища в живій природі, наприклад турбота про новонароджених малят, приліт птахів навесні, об’єднання вовків у зграю, розмноження, ріст і розвиток організмів (мал. 33).
Фізичним явищам властиві зміни агрегатного стану речовини, розмірів і форми тіла, положення тіл одне відносно одного. При цьому нові речовини не утворюються.
Сферы применения: контроль чистоты воздуха, контроль качества воды, измерения уровня звука и освещенности в помещениях, измерение уровня радиационного излучения, измерение количества нитратов в продуктах.
Для безопасного использования приборов контроля качества окружающей среды, нужно: 1. Следить за исправностью и сроком годности прибора. 2. Использовать прибор строго в соответствии с инструкцией по эксплуатации. 3. При обнаружении отклонений от действующих норм ПДК, обратиться в местное отделение Роспотребнадзора для принятия необходимых мер.
Причинами опасностей, которые могут возникнуть при использовании бытовых приборов контроля качества окружающей среды и продуктов питания, являются их возможная неисправность (неточность показаний), а также неправильное, например не в соответствии с инструкцией, их применение пользователем.
Объяснение:
2) 10-2=8(тарелок) сколько всего тарелок осталось.