Добро – это в первую очередь Духовные деньги Земли. И я от всего Сердца призываю вас с этого часа запустить их в оборот.
Поделюсь с вами замечательной идеей, которой посвящён фильм «Плата вперёд» («Pay for forward»). Её суть в том, чтобы хоть один Человек сотворил Доброе Дело для трёх других людей и попросил каждого из них сделать то же самое. Согласно этой идее Добрые поступки должны естественно распространиться по всей Земле.
Добрые Дела сейчас особенно нужны Земле. В силах каждого из нас друг другу, чтобы компенсировать эгоизм, лицемерие, обман нашего общества.
Не нужно ограничиваться лишь трёмя людьми. В Добре нуждаются все, не только люди. Оплачивайте в Добре своё Будущее и Будущее своих детей. Добро нужно животным и растениям, камням, воде, Земле, Солнцу. Но, наверное, нужно начать с близких. Пусть это начнётся для вас со своеобразной игры. Заинтересуйте ею остальных. Наш Мир станет прекраснее от этого!
Единица измерения Добра – не часы, не объём материальной и не ценность совета. Единица Добра, это ПОРЫВ ДУШИ. Любое совершённое Добро может быть очень маленьким в примитивном земном исчислении, а может быть и значительным, таким как машина в подарок. Но Добро есть Добро. Его величина определяется лишь широтой вашей Души.
Разве можно сравнить депозитный вклад с вершением Добра? Ни в коем случае! Давайте подумаем. Депозитный вклад открывается в душевном порыве? Нет, скорее от безысходности, отсутствия Будущего! При этом депозит является обманом обеспечения жизни, так как проценты, получаемые по нему, лишь временно снимают симптомы болезни безденежья. На самом же деле проценты по депозитам разрушают ваше Будущее.
Депозиты питаются энергией Будущего. А Добро создаёт Будущее!
Так создавайте своё Будущее! Делайте вклады в Добре!
Предупреждение Высшего Вселенского Банка Расчётов. Внимание! Принимаются только вклады, обеспеченные душевными порывами, творчеством, озарениями, милосердием, умилением, любовью, соучастием и искренностью! Делайте Добро, добрые люди! Оно обойдёт всю планету и вернётся к вам! Удачи
Мабуть, філософська казка «Маленький принц» є одним з найвідоміших творів А. Сент-Екзюпері. Вона стала найпоетичнішим вираженням філософських ідей письменника. Герой казки – маленький мешканець астероїда В-612, який несподівано з’являється перед льотчиком, що потерпів аварію і залишився на самоті серед пісків Сахари.Автор не приховує, що його оповідь казкова, а головний герой цієї казки втілив в собі ті якості, які надають сенс і зміст людському життю, втілив маленьку частинку живої людської душі. У нього розумний погляд на оточуючий світ, добре і щире серце.На інших планетах маленький принц бачив багато мешканців, які своє життя присвятили безглуздим заняттям. Це й король, який правив усім світом і при цьому не мав підданих, і самолюб, що насолоджувався своїм марнославством, і гіркий п’яниця, і «ділова людина», яка була зайнята підрахунком зірок на небі.Серед землян таких людей теж було дуже багато. Маленький принц життя дорослих людей взагалі вважав нерозумним. Під час своєї подорожі він зрозумів, що без людей на світі погано, але з ними ще гірше. З точки зору звичайної людяності те, що роблять земляни, просто незбагненне. Найбільшою силою на землі володіють безглузді люди, а правдиві і чисті душею істоти найчастіше слабкі і беззахисні. Як не дивно, але слабкою людину робить те, що є в ній найкраще: щирість, дружелюбність, правдивість, чуйність і ніжність душі.Однак у перевернутому і безглуздому земному світі Маленькому принцу все ж таки вдалося зустрітися зі справжньою щирістю. Одну з найголовніших істин відкрив йому Лис: людські відносини можуть будуватися на прихильності, любові або простому прирученні. Але істину пізнаєш, тільки кохаючи. «Ось мій секрет , - казав Лис, - він дуже простий: уважне одне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш».І це напрочуд вірний висновок, адже покликання кожної людини – безкорислива любов до тих, кому вона потрібна, відповідальність за тих, кого вона приручила. Життя дається кожній людині, щоб прожити його серед інших, і щоб прожити не марно. На мій погляд, це і є мораль дивної казки «Маленький принц».У фіналі казки Екзюпері торкається теми смерті, причому підходить до цієї теми по-своєму. Герой його твору міркує, що смерть неминуча, але вважати, що смерть позбавляє життя людини сенсу, ні в якому разі неможна. Маленький принц змушує примиритися з неминучістю смерті і зрозуміти, що живою залишається душа людини, яка і протиставляється філософії, що позбавляє будь-якого сенсу нашого існування.
2) 11,25
3) 12,5
4) 113,75