Символічність оповідання Кафки « Перевтілення», це відчуття самого автора. Почуття ворожості всього світу та життя самотньої людини, непереборне відчуження між спільнотою.
Головний герой – Грегор Замза. Постає заклопотаною людиною. Він піклується про свою родину, ходить на роботу, котру не любить, щоб виплатити борг батьків та було нащо жити, і мріє про навчання сестри у консерваторії. По його вчинках зрозуміло, що він безмежно любить свою родину і може піти на все заради неї. Але коли одного ранку Грегор прокидається страшною комахою і все перевертається в його світі. І він бачить відразу та жах своєї родини. Замза розуміє їх відчуття, а ось родина й не прагне зрозуміти, через, що проходить їх син. Скільки мук він зазнає, не тільки фізичних, а більш душевних, що він більше нікому непотрібен, та Грегор не припиняє хвилюватися за рідних. Але коли чує розмову батьків й сестри, що комаху треба прибрати, його пронизує жах. Він помирає від непорозуміння, болі втрати та самотності.
Родина « комахи» не турбується через втрату сина, а продовжує жити так, наче нічого не трапилось.
« Перевтілення « навчає нас ніколи не відвертатися від людей, котрі прагнуть до Що як і в тому, так і в нашому суспільстві ти потрібен тільки тоді, коли можеш приносити користь, а коли ні, то всі про тебе забувають. Треба змінювати людей, бо всі ми забуваємо, що одного ранку теж прокинемося « безпомічними комахами », і тільки тоді замислимося про всі наші життєві вчинки для інших, але буде вже пізно.
1)у= -3х +2; у= -3х -1
-эти графики параллельны графику функции у= -3х- 4,т к у них одинаковые коэффициенты = -3)
3)y = 1/3 x- 4
будет перпендикулярна графику функции у= -3х -4(графики перепендикулярны,если произведение их коэффициентов равно -1): 1/3•(-3)= -1 )
4) у= -3х -4
графики функции совпадают ,когда формулы функций одинаковы
2)Возьмем точку графика А функции у= -3х-4 :
А(-1; -1) ,тогда в этой точке будут проходить также функции:
у=х
у= -1 (график прямой будет параллелен оси ОХ и проходить через точку у=-1),
у=2х+1
Все эти три функции будут пересекаться в одной точке А(-1;-1)
с данной.
Удачи!А на 100 р.купи себе лучше чего-нибудь вкусненького)))
5+2=7
100-30=70
70:7=10
10×2=20
10×5=50
50-20=30
30-27=3
10×10=100