Причинами пожаров в таких зданиях чаще всего являются:
- Неисправность электросети и электроприборов;
- Возгорание электроприборов, оставленных людьми под напряжением без присмотра;
- Неосторожное обращение и шалости детей и подростков с огнём (брошенная горящая спичка или зажжённая свеча);
- Утечка газа;
- Использование неисправных и/или самодельных отопительных приборов;
- Оставленные открытыми двери топок (печей и каминов);
- Выброс горящей золы около строений (мне кажется, что к этому пункту можно отнести непотушенные окурки от сигарет);
- Беспечность и небрежность в обращении с огнём.
P.S. Это из учебника по ОБЖ 8-го класса.
Пошаговое объяснение:
Якщо для задач на продуктивність і швидкість найвигідніше таблиця, то для задач такого типу краще всыого підходить схема. Зараз поясню.Кожна величина позначаєТЬся квадратом, квадрат вписується числове значення (або змінна). Стрілками показано відношення між величинами. Стрілка "на (число)" показує від меншої величини на велику, і на скільки (якщо це число додатне). Стрілка без прийменника "на" (просто число) показує У скільки разів одна величина відрізняється інший (знову ж таки, стрілка вказує від вихідного числа до результату домножения).Збіжні від різних квадратів до одного стрілки означають, що в сумі всі величини-частини дають величину-ціле. Малюємо схему.А тепер ми дивимося, що б нам добре взяти за змінну. Мені здаеться, що кущі порівну - непоганий варіант.Заповнюємо схему, слідуючи по стрілках або проти них. Отримуємо рівняння:
(х+60)/4=х-60
(х+60)=(х-60)*4
4х-240=х+60
3х=300
х=100
Отже, на першому ділянці було 100+60=160 кущів, на другому 100-60=40 кущів. Відповідь: 160 i 40 кущів відповідно.
Якщо для задач на продуктивність і швидкість найвигідніше таблиця, то для задач такого типу краще всього підходить схема. Зараз поясню.Кожна величина позначається квадратом, квадрат вписується числове значення (або змінна). Стрілками показано відношення між величинами. Стрілка "на (число)" показує від меншої величини на велику, і на скільки (якщо це число додатне). Стрілка без прийменника "на" (просто число) показує У скільки разів одна величина відрізняється інший (знову ж таки, стрілка вказує від вихідного числа до результату домножения).Збіжні від різних квадратів до одного стрілки означають, що в сумі всі величини-частини дають величину-ціле.
Малюємо схему. Кольорові пояснення зробив на всяк випадок (хоча взагалі все повинно бути зрозуміло і без них). (малюнок 1)А тепер ми дивимося, що б нам добре взяти за змінну. Мені здається, що кущі порівну - непоганий варіант.Заповнюємо схему, слідуючи по стрілках або проти них. Отримуємо рівняння:
(x+60)/4=x-60
(x+60)=(x-60)*4
4x-240=x+60
3x=300
x=100
Отже, на першому ділянці було 100+60=160 кущів, на другому 100-60=40 кущів.Відповідь: 160 і 40 кущів відповідно.
Сподіваюся, що цей б вирішення схемами тобі сподобався. Він довгий тільки в поясненні, вирішувати завдання їм зазвичай швидко.
2. Допуск детей к спискам
3.Курение
4. Неаккуратное пользование газовой плитой