М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
raykyoko
raykyoko
29.11.2020 11:32 •  Математика

На экзамене по школьнику достаётся одна из сборника. вероятность того, что эта по теме «трапеция», равна 0,1. вероятность того, что это окажется по теме «площадь», равна 0,3. в сборнике нет , которые одновременно относятся к этим двум темам. найдите вероятность того, что на экзамене школьнику достанется по одной из этих двух тем.

👇
Ответ:

Суммарная вероятность несовместных событий равна сумме вероятностей этих событий: P=0,1 + 0,3 = 0,4.

Пошаговое объяснение:

4,8(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
linkingday
linkingday
29.11.2020

В долине под Агармышем в 1956—1959 годах экспедиция Т. Н. Кругликовой (АН СССР) г. Москвы нашла стоянку первобытного человека, её возраст 50—70 тыс. лет. На встрече с жителями города Старый Крым, профессор М. Крамаровский сказал, что уже 14 000 лет здесь постоянно живут люди. В средние века от водосборных галерей Агармыша в долину к городу Солхат были проведены глиняные водопроводы. Таким образом Агармыш процветанию средневекового города. Часть «галерейки» (так называют местные жители старинный галерейный водопровод) функционирует до сих пор. На самом Агармыше сохранились остатки крепостной стены древнего Солхата. Именно отсюда начинал свою топографическую съёмку А. Л. Бертье-Делагард в 1925 г. для определения границ древнего города.

Вход был закрыт железобетонной плитой. Почему закрыли я не знаю.

4,6(17 оценок)
Ответ:
black93
black93
29.11.2020

Забруднення довкілля — процес зміни складу і властивостей однієї або декількох сфер Землі внаслідок діяльності людини. Приводить до погіршення якості атмосфери, гідросфери, літосфери та біосфери. Допустима міра забруднення довкілля в різних країнах регламентується відповідними стандартами, нормативами, законами. Розрізняють забруднення отруйні, хвороботворні, хімічні, механічні і теплові.

Зміст  [сховати] 1Забруднення довкілля при гірничих роботах2Природне забруднення довкілля3Див. також4Література5ПосиланняЗабруднення довкілля при гірничих роботах[ред. • ред. код]

У процесі видобування корисних копалин відбувається істотне забруднення довкілля. З кожної тонни видобутої корисної копалини тільки 1-3% перетворюються в корисну продукцію, а 98% йдуть у відходи. За обсягами викидів забруднюючих речовин і за ступенем впливу їх на природне середовище гірничодобувна промисловість стоїть на 4-му місці після хімічної, металургійної і сільського господарства. При підземному видобутку відбувається забруднення атмосфери пилом, отруйними газами, вуглекислим газом, метаном, поліциклічними ароматичними вуглеводнями, сірчистими газами, сірководнем, теплом, підземними водами, радіоактивними породами тощо. При відкритих гірничих робіт довкілля забруднюється оксидом вуглецю, двоокисом азоту, пилом, кар'єрними водами, породами. Зокрема під час вибухових робіт на кар'єрах світу за рік утворюється пило-газова хмара об'ємом 15-20 млн м³, що підіймається на висоту до 1500–1700 м, де повітряна течія розсіює і відносить 93-99% пилу. Особливу небезпеку становить пил важких металів, що викидається в атмосферу або у водоймища і включається в природний кругообіг; ще небезпечніші — металічні отрути та діоксин. Природні відвали, що горять, виділяють на кожну тонну породи до 135 мг пилу і 86,3-363 кг газів (СО, СО2, SO2, Н2S, NO+NO2).

Забруднення гідросфери приводить до погіршення якості води для водокористування. Забруднення гідросфери відбувається і за рахунок вимивання оксидів рідкісноземельних елементів з породних відвалів, при їх вивітрюванні, транспортуванні корисних копалин.Забруднення літосфери відбувається в геолологічних структурах за до отруйних і радіоактивних речовин.Забруднення біосфери при видобутку корисних копалин відбувається опосередковано.
4,6(28 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ