М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
natalicharry
natalicharry
15.08.2021 15:48 •  Музыка

Напишите будь ласка в стовпчик дванадцять відповідей
Питання до теми «Жанри камерно-інструментальної музики»
1. До камерно-інструментального жанру належить:
симфонія;
сюїта
пісня.
2. Вид музичного мистецтва, створений для виконання на інструментах сольно або невеликим складом виконавців:
• камерно-інструментальна
• вокально-інструментальна
• симфонічна
3. Поширена назва музичних композицій, переважно інструментальних, зміст яких пов'язаний з художніми образами ночі:
• Ноктюрн
• Романс
• рапсодія
4. Музичний твір циклічної форми (зазвичай із трьох або чотирьох частин) для одного або кількох інструментів має назву:
• соната
• етюд
• скерцо
5. Ніколо Паганіні – це:
німецький композитор;
австрійський композитор;
італійський композитор
6. Невеликий вступ імпровізаційного характеру перед основним твором ,чи самостійна музична п'єса вільного складу:
• рондо
• прелюдія
• варіація
7. Музична форма, в якій неодноразове (не менше трьох) проведення головної теми (рефрену) чергується з відмінними між собою епізодами:
• скерцо
• ноктюрн
• рондо
8. Вправа для розвитку виконавської (переважно інструментальної) техніки:
• скерцо
• етюд
• рондо
9. Віртуоз –це…
10. Частина симфонії, сонати, квартету чи самостійна музична п'єса в стрімкому темпі грайливого характеру:
• Скерцо
• Рондо
• Етюд
11.Клавесин належить до загальної групи:
струнні інструменти;
ударні інструменти
клавішно-струнні музичні інструменти.
12. Інструментальна п'єса довільної форми в блискучому, віртуозному стилі, створена без попередньої підготовки це:
варіації
імпровізація;
етюд сделайте

👇
Ответ:
sushenkop08wf4
sushenkop08wf4
15.08.2021

1 симфония 2 вокально инструментная 3 Ноктюрн 4 етюд 5 прелюдия 6 рондо. Не бей кулаками я щитаю так.

Объяснение:

4,4(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alina17anilaalina
alina17anilaalina
15.08.2021
Добрый день! Рад, что вы интересуетесь вокальными произведениями и их исполнением. Очень хороший пример для обсуждения — песня "Мельник и ручей" из цикла Шуберта. Давайте посмотрим на эту песню и разберемся, почему ее исполнение можно назвать дуэтом.

В данной песне есть две роли — мельник и ручей, которые можно представить как двух героев, представляющих разные идеи или образы. Мельник представляет человека, а ручей символизирует природный элемент — воду. В исполнении песни "Мельник и ручей" эти две роли не просто исполняются одним солистом и аккомпанируются фортепиано, но они взаимодействуют друг с другом, как если бы это был настоящий диалог.

Представьте себе, что мельник и ручей говорят друг с другом, пытаются передать свои мысли и эмоции. Солист, поющий роль мельника, выражает его мысли и слова, а пианист аккомпанирует, создавая основу для вокала и в то же время отвечая на вокал солиста — это и есть "диалог" между вокалистом и пианистом.

Если мы внимательно прослушаем песню и обратим внимание на мелодию, то можем услышать, как мотивы на фортепиано повторяются или отвечают на мелодию солиста. Это помогает создать ощущение взаимодействия и диалога между героями песни.

Таким образом, в исполнении песни "Мельник и ручей" мы видим, что вокалист и пианист, как бы объединяются и создают вместе образ диалога этих двух героев — мельника и ручья. Это и есть особенность исполнения вокальных произведений, где музыкальность и взаимодействие вокальных и инструментальных партий создают образ активного диалога, похожего на дуэт, и раскрывают смысл и эмоции песни.

Надеюсь, объяснение было доходчивым и помогло вам понять, почему в исполнении песен цикла Шуберта, включая "Мельник и ручей", говорят о дуэте вокалиста и пианиста. Если у вас возникнут еще вопросы, не стесняйтесь задавать, я с радостью помогу!
4,6(87 оценок)
Ответ:
NadyaSmirnovaa
NadyaSmirnovaa
15.08.2021
"Лучче ж би потятим бути,

аніж полоненим бути".

"Слово..."

Кожний народ має свої погляди на моральні якості людини. Ці погляди передаються з покоління в покоління, шліфуються і збагачуються. Одним із найбільших скарбів українського народу є середньовічна поема "Слово о полку Ігоревім". Наш народ може пишатися своїми літературними і мистецькими традиціями, адже "Слово..." — це єдина пам'ятка Київської Русі, яка здобула всесвітню славу.

З поеми ми дізнаємося про життя українського народу в сиву давнину, про його героїчну боротьбу із зовнішніми ворогами і внутрішніми феодальними чварами. У творі невідомий автор змалював героїчних захисників Руської землі, які в XII столітті вели боротьбу з половцями.

Автор із любов'ю зобразив наших героїчних предків. Перед нами виразно виростають мужні постаті, які однаково впевнено тримали в руках спис і рало. Як же треба було любити рідну землю і її народ, щоб створити такі образи!

Серед усіх персонажів твору виразно виділяється хоробрий князь Ігор Святославич. Читаючи твір, ми уявляємо його на чолі відважної дружини, яка вирушила у похід проти ворогів.

Новгород-Сіверський князь із перших рядків поеми постає перед нами як патріот: він мужньо боронить рідну землю від найзапеклішого ворога — половців. Своїм найсвятішим обов'язком Ігор вважає захист батьківщини. Він готовий віддати життя за ЇЇ свободу:

"Сповнившись ратного духу,

він навів свої хоробрі полки

на землю Половецькую

за землю Руськую".

Князь Ігор — вірний син Руської землі. Потрапивши у полон, він не втрачає надії повернутись на батьківщину, навіть подумки долає перешкоди:

"Ігор спить,

Ігор не спить,

Ігор мислю поля мірить

од великого Дону

до малого Дінця".

Такими ж вірними патріотами рідної землі були і його воїни. Вони готові віддати життя за честь батьківщини. Тому рішуче і відважно дві доби б'ються вони з кочівниками.

Ігор — безстрашний і рішучий. Ці його риси найповніше розкриваються перед початком походу на половців. Він не зважає на віщування природи, а прагне досягти своєї мети. У бою Ігор поводиться як мужній і хоробрий воїн. Моральною і фізичною силою князів Ігоря і Всеволода захоплюються і сам автор, і київський князь Святослав, який говорить: "Ваші хоробрі серця в жорстокім харалузі сковані, а в смілості загартовані".

Благородство штовхає Ігоря на до Всеволоду, адже князь розуміє, як потрібні в бою взаємодо взаємовиручка: "Ігор полки завертає, жаль бо йому милого брата Всеволода".

Але поряд із позитивними рисами Ігор має і вади. Честолюбство і нерозсудливість стали причиною поразки. Адже він виступив у похід сам, не порадившись ні з ким, навіть із київським князем. Самовпевненість і нехтування попередженням природи дорого обійшлися руському війську, про що у творі говориться так: "Ігоря хороброго полку — не воскресити!" Отже, прославляючи мужність і патріотизм князя Ігоря, автор засуджує його легковажність, честолюбство, підкреслюючи, що тільки спільними зусиллями русичів можна подолати ворога.

Більше восьмисот років минуло з часу написання "Слова о полку Ігоревім", а воно живе і хвилює серця людей.

Після знайомства з образом Ігоря у мене з'явилося переконання у непоборності народу, який має таких мужніх захисників. Образ Ігоря близький мені своїм глибоким патріотизмом, відданістю рідній землі, незламністю і відвагою
4,7(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ