М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
RageTeenage
RageTeenage
11.03.2021 17:18 •  Музыка

Данило I Романович (1201—1264) — князь Галицько-Волинський і Великий князь Київський (1240), король Русі (1253). Син князя Романа II Мстиславича з династії Рюриковичів. Після тривалої та напруженої боротьби відновив і розбудував Галицько-Волинську державу, створену його батьком. З перемінним успіхом чинив впертий опір монгольскій експансії, одночасно нейтралізуючи мілітарні спроби західних сусідів втручатися у внутрішні справи його держави.

Сприяв розвитку міст, залучаючи туди ремісників і купців. За його правління були побудовані Холм, Львів, Кременець, Данилів, Стіжок, відновлений Дорогочин. Переніс столицю Галицько-Волинського князівства з Галича до Холму.

Час його князювання був добою найбільшого економічно-культурного піднесення та політичного посилення Галицько-Волинської держави. Маючи кордони по Карпатах, Дніпру та Дунаю, за його правління вона зробилася найбільшою державою в Європі, стала праобразом першої української національної держави.

1223 — разом з іншими руськими князями брав участь у битві на р. Калка проти монголів. Був поранений у груди й відступив з поля битви.

Вів боротьбу з феодальними уособицями, викликаними прагненнями галицької боярської верхівки та чернігово-сіверського і київського князів не допустити зміцнення влади Данила і його брата Василька в Галицько-Волинському князівстві. Опирався на підтримку дрібних і середніх служивих феодалів та міщан, зацікавлених у зміцненні княжої влади.

Проводив активну прозахідну політику. Під його владою поширювалися західноєвропейські культурні впливи, прищеплювалися відповідні державні адміністративні форми, зокрема в житті міст. Побудував ряд нових міст (Холм, Львів тощо), переніс столицю з Галича — міста боярських заколотів — до Холму

Подробнее - на -

👇
Открыть все ответы
Ответ:
9000Кира0009
9000Кира0009
11.03.2021
В наше время сложно обойтись без музыки. Она нам избавиться от пробелов во времени. Не странно будет то, что сейчас встречается большое количество людей в наушниках: на улице, в автобусе, в метро...
Я также не противник послушать музыку в наушниках, где-нибудь по дороге, чтоб время скорее "убить". Но предпочитаю исключительно по настроению. Чаще всего в моих наушниках можно услышать песни группы "Каспийский груз". Более подходящее для меня. Двое парней из этой группы отличные исполнители. Приятные голоса, хороший текст. Мне нравиться.
Я фанатка этой группы, и мне бы хотелось посетить концерт моих любимых знаменитостей и обзавестись парочкой автографов
4,6(96 оценок)
Ответ:
aliyaulanova1
aliyaulanova1
11.03.2021
Камерное музыкальное произведениеКамерное музыкальное произведение - музыкальное произведение, написанное для небольшого числа исполнителей (инструменталистов или вокалистов).В зависимости от количества исполнителей различают: 
- дуэты - для 2-х исполнителей; 
- трио или терцеты - для 3-х исполнителей; 
- квартеты - для 4-х исполнителей; 
- квинтеты и секстеты - для 5- и 6-ти исполнителей соответственно; 
- септеты и октеты - для 7- и 8-ми исполнителей соответственно; 
- нонеты и дециметы - для 9- и 10-ти исполнителей соответственно. 
4,4(100 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ