М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Viktoria235601
Viktoria235601
24.02.2020 14:08 •  Музыка

ответьте жду правильного ответа ответьте жду правильного ответа.​ ">

👇
Ответ:
iwcukq
iwcukq
24.02.2020

1 не разглядела, но предположу, что  "а"

Объяснение:

2- а ( вопрос не корректен)

3- а

4- в

5- в

4,4(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Masha00317
Masha00317
24.02.2020

У музичній школі часто в якості домашнього завдання з сольфеджіо задають вправи на опевание стійких ступенів. Вправа це красиве і дуже корисне.

Сьогодні ж наше завдання - розібратися, які звуки в гамі стійкі, а які нестійкі. В якості прикладів вам будуть запропоновані виписані звукоряди тональностей до п'яти знаків включно, в яких вже відзначені стійкі і нестійкі звуки.

У кожному прикладі дається відразу дві тональності одна мажорна, а інша паралельна її мінорна. Так, що зорієнтуєтесь.

Які ступені стійкі, а які нестійкі?

Стійкі - це, як вам відомо, перша, третя і п'ята сходинки (I-III-V), які мають відношення до тоніки і разом складають тонічний тризвук. У прикладах - це не зафарбовані нотки. Нестійкі сходинки - це всі інші, тобто друга, четверта, шоста і сьома (II-IV-VI-VII). У прикладах ці нотки зафарбовані чорним кольором. Наприклад:

Стійкі і нестійкі ступені в до мажорі і ля мінорі

стійкі і нестійкі ступені в до мажорі і ля мінорі

Як вирішуються нестійкі ступені?

Нестійкі ступені звучать трохи напружено, і тому «мають велике бажання» (тобто тяжіють) перейти (тобто вирішитися) в стійкі ступені. Стійкі ж ступені, навпаки, звучать спокійно і равновесно.

Нестійкі ступені завжди вирішуються в найближчі стійкі. Так, наприклад, сьома і друга сходинки тяжіють в першу, другу і четверту можуть вирішитися в третю, четверта і шоста ступені оточують п'яту і тому їм зручно переходити саме в неї.

дозвіл нестійких ступенів у стійкі

Співати ступені потрібно в натуральному мажорі і гармонічному мінорі

Ви напевно вже знаєте, що мажорний і мінорний лад відрізняються за своєю будовою, по порядку тонів і півтонів. Якщо призабули, то можна прочитати про це тут. Так от, для зручності мінор у прикладах узятий відразу в гармонійному вигляді, тобто з підвищеною сьомий сходинкою. Тому не лякайтеся тих випадкових знаків альтерації, які вам весь час будуть потрапляти в мінорних гамах.

Як опевать ступені?

Дуже співаємо одну із стійких сходинок і потім по черзі переходимо на одну з двох сусідніх нестійких: спочатку вище, потім нижче або навпаки. Тобто, наприклад, в до мажорі у нас стійкі звуки - до, ми і сіль, тому опеванія будуть такі:

4,6(34 оценок)
Ответ:
demoplus1
demoplus1
24.02.2020

Ч1 0т соль-бемоль соль-бемоль м2 0,5т соль-бемоль ля-дубль-бемоль б2 1т соль-бемоль ля-бемоль м3 1,5т соль-бемоль си-дубл-бемоль б3. 2т. Соль - бемоль си-бемоль ч4. 2,5. Соль-бемоль. до-бемоь ув4. 3т. Соль-бемоль до. Ум 5. 3т. Соль бемоль ре-дубль бемоль. Ч5. 3,5. Соль-бемоль ре-бемоль. М6. 4т. Соль-бемоль ми-дубль-бемоль. Б6 4,5т. Соль-бемоль ми бемоль. М7 5т соль-бемоль фа - бемоль. Б7 5,5.соль-бемоль фа. Ч8 6т соль-бемоль соль-бемоль(вторая октава) ч1 0т соль-диет соль-диез. М2 0,5 соль-диез ля. Б2 1т. Соль-диез ля диез м3 1,5 соль-диез си. .б3 2 т соль-диез си-диез. Ч4 2,5т соль-диез до-диез . Ув4 3т.соль-диез до-дубль-диез Ум 5 3т соль-диез ре. Ч5 3,5 соль-диез ре-диез. М6 4т.соль-диез ми. Б6. 4,5 соль-диез ми-диез. М7 5т соль-диез фа-диез. Б7 5,5 соль-диез фа-дубль-диез Ч8 6т соль-диез соль-диез


Построить простые интревалы вверх от нот: соль бемоль; соль диез; ля бемоль; ля диез. зарание .)
4,5(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ