М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Teacher991
Teacher991
01.07.2022 05:43 •  Музыка

Современна ли музыка "Реквием" В.А. Моцарта? Почему?

👇
Ответ:
Rena555582
Rena555582
01.07.2022

Классическая музыка не может быть современной или нет, на то она и классическая (инструментально-эмоциональный фарш, так сказать...) А вот вопрос о численности её слушателей, это уже другое дело.

это музыка со словами может со временем потерять свою актуальность... типа "А Ленин ткой молодой... и юный октябрь впереди... ":)

Объяснение:

4,8(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mikhaillukashc
mikhaillukashc
01.07.2022
Електронна музика — широкий термін, що позначає музику, створену з використанням електронних інструментів та комп'ютерних музичних програм.За класичним визначенням Е. Денисова, електронна музика — це «музика, звукові об'єкти якої створені електронними генераторами». Згідно з цим визначенням матеріальною основою електронної музики є електронно вироблені, препаровані та синтезовані звуки.Вперше термін «електронна музика» з'явився у 1951 в декларації групи музиканті.Одним із перших українських авторів, що зацікавився електронікою в тому числі АНС, був Крутиков. Він сумісно з радіоінженером П. Здрілюком створив синтезатор, подібний Муґу, але з різних причин він не отримав розвитку.Сучасна електронна музика включає в себе цілу низку різних жанрів і напрямків:
-Electro
-Electronic Music
-Industrial
Та багато інших.Їх є 18,і в кожен з них включається ще по 10-25 жанрів!
4,8(54 оценок)
Ответ:
380668368689
380668368689
01.07.2022

Кобза́р — український народний співець і музикант. Кобзарі були творцями, хранителями і передавачами епічної традиції у формі історичних пісень, дум (мелодійних речитативів змінюваних форм), релігійних піснеспівів, моралізаторських пісень, а також казок та переказів, супроводжуваних грою на кобзі, лірі або бандурі, звідки інша їхня назва — лірники або бандуристи. Значення їх для українського народу можна порівняти зі значенням давньогрецьких поетів у давній Греції, арабських поетів для Арабії, або степових співців-акинів для людей Середньої Азії, Монголії і Казахстану.

4,4(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Музыка
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ