Відповідь:
"Третя симфонія" Л.В. Бетховена
Спочатку мала назву: "Велика симфонія ... Бонапарте".
Зараз: «Героїчна симфонія» (Симфонія №3 Es-dur, Op. 55)
Пояснення:
Бетховен вирішив присвятити "Третю симфонію" Наполеону Бонапарту, який був для нього ідеалом народного вождя. Коли симфонія була закінчена, на титульному аркуші рукопису стояла назва: "Велика симфонія ... Бонапарте". Але після того, як Наполеон проголосив себе імператором, композитор обурився його зрадою та відмовився від свого посвячення і назвав симфонію «Eroica» ( "Героїчна").
Коли Бетховену повідомили про смерть Наполеона, він посміхнувся і сказав, що написав "Траурний марш" до цієї нагоди, маючи на увазі другу частину 3 симфонії.
1. "Лунная Соната" Бетховена вызывает чувство уныния, печали. Само по себе произведение спокойное и в некоторой степени трагическое.
2. "Полёт Шмеля" Римского-Корсакова вызывает чувства смущения, удивления. Произведение само по себе быстрое, пылкое, оживлённое и энергичное.
3. "Fly" Людовико Эйнауди заставляет трепетать, одновременно вызывая чувство безмятежности. Произведение тихое, спокойное, но в то же время тревожное.
4. "Ромео и Джульетта" Штрауса вызывает чувство тревоги, горечи. Данное произведение очень взволнованное и тревожное.
5. "В пещере Горного Короля" Грига вызывает чувство удивления, смятения . Произведение напряжённое, в заключительной части достигает своего пика напряженности.