Объяснение:
Цель: познакомить учащихся с народной и профессиональной музыкальной культурой Казахстана.
Задачи:
Воспитательные:
1. Вызвать чувства патриотизма: любви и преданности к Родине, уважительного отношения к музыкальной культуре Казахстана.
2. Воспитывать слушательскую культуру.
3. Пробудить интерес к казахской музыке.
Развивающие:
развитию навыка прочувствованного и осознанного восприятия казахской музыки.
2. Развивать музыкально-познавательный интерес.
3. Развивать навыки вокального и хорового пения, выразительного исполнения музыкального произведения.
4. Развивать творческий потенциал через опыт собственной музыкальной деятельности.
Обучающие:
1. Обеспечить условия для усвоения учащимися теоретических знаний и накопления багажа музыкальных впечатлений.
2. Дать представление о жанрах казахской музыки «песня», «кюй».
3. Расширять музыкальный кругозор.
Тип урока: урок формирования знаний.
Методы обучения: словесные, объяснительно-иллюстративные, практические, репродуктивные.
1 Театр (грец. Θέατρον - основне значення - місце для видовищ, потім - видовище, від θεάομαι - дивлюся, бачу) - видовищний вид мистецтва, що представляє собою синтез різних мистецтв - літератури, музики, хореографії, вокалу, образотворчого мистецтва та інших [1] [2] [3] [4], і що володіє власною специфікою: відображення дійсності, конфліктів, характерів, а також їх трактування та оцінка, твердження тих або Інших ідей тут відбувається за до драматичної дії, головним носієм якого є актор
2 Водевіль. Буфонада. Арлекіно.
Комедія.
Драма.
Мелодрама. Трагедія.
Мюзикл.
3
Водевіль. Є різновидом легкого п'єси комедійного характеру. Сім'я даного жанру - Нормандія. В водевіль вживають легкі, сатиричні куплети, в яких висміюють дрібні людські пороки: жадібність, недоброзичливість і так далі. Оскільки в даному жанрі недопустима грубість і напористості, всі дії носять підкреслено м'який характер.
Буфонада. Це спектакль комічного, карикатурного характеру, в якому головними героями обов'язково повинні бути кілька Арлекіно. В основу дій буфонади покладені народні прийоми, тому дійство вистави завжди відбувається на площі. Висміювання людських недоліків здійснюється за рахунок постійного перебільшення негативних сторін
Комедія. Це жанр, який досить часто використовує школа театрального мистецтва, і який завжди подобається глядачам. Комедії носять легкий характер, а основною метою дійства є усмішка глядача. У комедійних спектаклях висміюють негативні риси характеру і звички, а також курйозні життєві ситуації.
4 ляльковод
Ця професія відрізняється тим, що людина не виходить на сцену, він управляє ляльками, озвучує їх. Дуже важливо, щоб артист театру ляльок володів технікою ляльководіння, сценічною мовою, акторською технікою, співом.
Гример
Майстер театральних перетворень - гример. Він може перетворити красуню на чудовисько і навпаки! Для цього він використовує грим, матеріали-наклейки (вуса, перуки, брови), гумоз - спеціальну в'язку масу, здатну деформувати обличчя. У своїй роботі гример не обмежується одним лише накладанням гриму. Він виготовляє перуки і бороди.
Якщо ще щось треба не проблема, напишу в коментарях
В произведение Шуберта "Лесной царь" описаны страдания мальчика. Мальчик тяжело заболел его отец повёз его к доктору коротким путем через лес. У мальчика высокая температура ему плохо, ему мерещится Лесной царь (дух смерти). Он говорит об этом своему отцу, но на самом деле его нет и отец успокаивает его. Но вот опять Лесной царь зовёт мальчика к себе и говорит:"А волей не волей а будешь ты мой..." мальчик кричит, отец его успокаивает, а царь зовёт мальчика. Вот они уже приехали к доктору, но в конце мальчик умер.