М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

укажи отличия человеческой деятельности от поведения животных взаимодействия с окружающим миром при к окружающей среде наличии продуманной цели внешняя активность ​

👇
Ответ:
mariazhu
mariazhu
04.04.2022

У животных довольно низкие стандарты в отличие от людей. У них две цели: выжить и создать потомство.

У людей же цели в жизни разнятся от их мышления. Кто-то считает так, а кто-то по-другому. Для кого-то семья и дети важнее карьеры и хорошей зарплаты, а у кого-то мнение наоборот.

Люди общаются языковой коммуникацией, а некоторые жестами.

Животные в большинстве своем общаются звуками и жестами.

4,5(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lesya16146
lesya16146
04.04.2022

Свої економічні потреби людина реалізує у виробництві, вступаючи у певні економічні відносини. Тому пізнати економічні інтереси, їхній об'єкт можна лише через розкриття суб'єктів еконо­мічних відносин.

Суб'єкти економічних відносин — це сторони (фізичні та юри­дичні особи), які вступають у відносини виробництва, розподілу, обміну та споживання. Кожну із сторін, яких завжди є дві (прода­вець і покупець або виробник і споживач) слід розглядати як окре­мого суб'єкта, якому притаманний свій інтерес. Вступаючи у еко­номічні відносини з іншим суб'єктом, він намагається реалізувати цей інтерес (як і той, хто вступає з ним у відносини).

Суб'єктами економічних відносин є як індивід, так і різні соці­альні спільноти (підприємство, товариство, асоціація, кооператив тощо), а також держава в цілому. Адже цілком очевидно, що в еко­номічні зв'язки вступають не тільки фізичні, а й юридичні (фірма з фірмою або фірма з індивідумом) особи. Економічні відносини з приводу різного роду форм виробничого, наукового, технічного та іншого співробітництва, торгівлі існують також між державами.

Суб'єкти економічних відносин обов'язково мають бути власни­ками. Мова йде передусім про індивідуальну власність людини на суспільно-виробничу силу її особистої праці (здібності, знання, до­свід, носієм яких є кожна людина). Це зумовлює виключне право кожної людини вільно розпоряджатися своєю продуктивною силою, використовувати її цінності у власних інтересах. Водночас певні суб'єкти мають у своєму розпорядженні засоби виробництва, вико­ристовують їх на свій розсуд, розпоряджаються створеними у про­цесі трудової діяльності благами: споживають, продають, викорис­товують на розвиток виробництва. Ними можуть бути окремі інди­віди, сім'ї, підприємства, громадські організації.

Становище суб'єктів економічних відносин постійно змінюєть­ся, адже їхній розвиток залежить від рівня розвитку продуктивних сил. Розвиваючись разом з останніми, вони активно впливають на них через свої інтереси.

Досвід переконав, що уявлення про економічні відносини, їхні суб'єкти, що начебто спрощуються в процесі економічного розвит­ку, як це було донедавна, є хибним. Процеси, що відбуваються у ре­альному житті, свідчать про зворотнє, тобто про ускладнення еконо­мічної структури суспільства. Витіснення багатоманітних форм гос­подарювання (особистих, приватних, сімейних, колективних) під­приємствами, заснованими на державній формі власності, паралізу­вало економічне життя багатьох суб'єктів виробничих відносин, не давало змоги реалізувати їхні інтереси повною мірою. Це стримува­ло розвиток економіки.

+«Включити» всіх суб'єктів виробничих відносин, їхні інтереси в економічне життя, надати динамізму суспільному виробництву, вивести економіку країни на якісно новий рівень — найважливіше завдання. Його можна вирішити не підпорядкуванням одних інтересів іншим, а поєднанням різнобічних інтересів усіх суб'єктів господарювання.

Объяснение:

4,6(87 оценок)
Ответ:
милка326
милка326
04.04.2022

Задание #1

 

ответ: Получить товар гораздо легче, чем деньги.

Задание #2

 

Составьте слово из букв:

Л ННЫАУТОРАНБЬМЕЙ -> Натуральный обмен

 

Задание #3

 

Вопрос:

В России  толчок к развитию оптовой торговли дало принятие Алексеем Михайловичем Тишайшим « Новоторгового устава»

Выберите один из 4 вариантов ответа:

1) Русской правды

2) Царского устава

3) Торгового устава

4) Новоторгового устава


 

 

Задание #4

 

1) – A.

2) – Б.

 

Задание #5

 

Запишите ответ: Торговля

 

Задание #6

Вопрос:

Сейчас на долю международной торговли приходится около  2  процентов всех мировых хозяйственных связей.

Запишите число: 2

 

Задание #7

 

Составьте слово из букв:

 

АЕОТИПЙЛ  П ВТРОТБРИЩЗЕАЕЕ ->  О защите прав потребителя

 

Задание #8

 

Запишите ответ: Бартер

 

Задание #9

 

Выберите один из 5 вариантов ответа:

 

4) верно 1

 

Задание #10

 

Вопрос:

Соотнесите виды торговли и определения характеризующие их.

 

Укажите соответствие для всех 4 вариантов ответа:

1) – Г

2) – А

3) – Б

4) – В

 

 

4,6(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Обществознание
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ