М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Обществознание п.13 6 класс сообщение, авторы: О.А Котова, Т.Е. Лискова

👇
Ответ:
vsofa666
vsofa666
17.07.2021

задание или фото покажи а то никак не решить

4,5(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Артёмка110
Артёмка110
17.07.2021
Ребенок с самого рождения пытается повторять поведение своих родителей и других взрослых, его окружающих. Для маленьких детей их родители являются примером для подражания. Но чем старше ребенок, чем ближе его возраст к подростковому, тем больше дети отделяются от родителей, хотят быть на них не похожими, и не только на родителей, но и на общество вокруг. Это и становится причиной возникновения молодежных субкультур. Молодые люди объединяется в отдельные движения, которые отличаются от преобладающего большинства поведением, одеждой и вообще стилем жизни. Основная функция молодежной субкультуры – дать возможность молодым людям выделиться из окружающих, самореализоваться, найти друзей с одинаковыми взглядами.Каждая субкультура молодежи имеет свою атрибутику, свой стиль в одежде и в музыке, свои сайты. Существуют даже жесты, характерные для определенных субкультур.Виды молодежных субкультурМолодежные субкультуры можно разделить на виды в соответствии с их спецификой и основанием возникновения.1. Чаще всего молодые люди объединяются вокруг какого-то направления в музыке. Это, например, панки или рокеры. С этими видами молодежных субкультур все понятно: молодые люди становятся фанатами каких-либо музыкальных исполнителей, подражают им в одежде и образе жизни.2. Есть субкультуры, в которых людей объединяют общие идеалы и понятие о смысле жизни. Здесь мы подробнее рассмотрим субкультуру готов и эмо.готы – это, можно сказать разновидность панков. У них также есть своя музыка – готическая, напоминающая декадентский панк-рок. Кроме того, стиль одежды у готов напоминает панков. Мировоззрение готов можно назвать депрессивно-меланхоличным, они любят собираться на кладбищах и в старых заброшенных зданиях. Еще одной особенностью готов является возведение в ранг «фетиша» смерти. Можно сказать даже, что они рассматривают смерть, как нечто прекрасное;эмо – это сравнительно новая субкультура, возникшая изначально из поклонников стиля в музыке, который также называется эмо. Представители этой субкультуры особенно ранимы, они романтичны и очень эмоциональны. Их также называют эмо-киды. Они предпочитают одежду, сочетающую черный, белый и розовый цвета. Эмо часто создают впечатление плаксивых мальчиков и девочек.3. Антисоциальные молодежные субкультуры. Представители этих субкультур наиболее агрессивно противопоставляют себя общественным ценностям, нормам поведения и образу жизни. Самой известной антисоциальной субкультурой являются скинхеды. Их легко узнать по бритой голове, высоким ботинкам, джинсам с подтяжками. Это достаточно агрессивное движение. Скинхеды часто объединяются в банды, устраивают погромы, побои, например, приезжих или представителей других субкультур. В этом молодежном движении есть четкая иерархия, членами субкультуры скинхедов в подавляющем большинстве случаев являются молодые парни. Они нередко становятся нарушителями общественного порядка.
4,4(71 оценок)
Ответ:
maksimlimanskiy
maksimlimanskiy
17.07.2021

килаю

Объяснение:

Однією з головних умов забезпечення соціально–політичної стабільності є належний розвиток громадянського суспільства. Саме тому згідно із Законом України “Про основи національної безпеки України” [1] створення громадянського суспільства віднесено до пріоритетних національних інтересів. Це означає, що розв’язання проблеми інтенсифікації процесів його становлення як одного із ключових чинників забезпечення суспільно–політичної стабільності є досить актуальним завданням, на що звертає увагу чимало дослідників [2–9].

Так, Н.Р.Нижник та Г.П.Ситник зазначають [4], що глибинні зміни у відносинах власності, системі ідеологічних та політичних координат розвитку українського суспільства, соціально–статусні зміни впливають на фундаментальні критерії та установки соціального самовизначення людей. Внаслідок цього в сучасних умовах реформування суспільно–політичних та економічних відносин тій чи іншій людині досить важко побачити контури майбутнього, знайти своє місце та з’ясувати власне призначення, віднайти оптимальні засоби для розв’язання конфліктних ситуацій, визначити шляхи саморозвитку та забезпечення власної безпеки.

Як відомо, під поняттям громадянське суспільство розуміється сукупність існуючих у суспільстві неполітичних відносин. Ця сукупність включає в себе господарські, соціальні, культурні, духовні, сімейно–побутові відносини і інститути, а також положення, роль, права і обов’язки особи в системі суспільних зв’язків та інститутів [10; 11]. Це сторона життєдіяльності суспільства та окремих індивідів, яка перебуває поза сферою директивного регулювання з боку держави, хоча без підтримки з боку держави інститути громадянського суспільства постати не можуть (держава принаймні має створити належне правове поле для створення, розвитку та функціонування вказаних інститутів).

Оскільки держава – форма політичної організації суспільства, то поняття “держава” та “громадянське суспільство” немовби поділяють цілісний соціальний організм на дві взаємопов’язані сфери суспільного життя – політичну та соціальну.

Основні теоретичні положення концепції громадянського суспільства були обґрунтовані в епоху становлення соціальних зв’язків буржуазного типу. Вважалося, що за умови перемоги буржуазних суспільних відносин (утвердження відносин приватної власності, вільного підприємництва, ринкової економіки) суспільство зможе перейти до стану, коли будуть подолані неупорядковані відносини між: індивідом і суспільством, індивідом і державою, суспільством і державою. Фактично це означало, що уряд мав упорядкувати все соціальне та економічне життя, зняти протиріччя між сім’ями, суспільними між індивідом і суспільством у цілому [11].

В умовах громадянського суспільства можна виділити низку основних принципів, які характерні у ставленні до індивіда [12]: усі члени суспільства рівні перед законом; усі члени суспільства мають рівні можливості для реалізації своїх цілей; кожен член суспільства має право вибору при вирішенні будь–яких питань, що стосуються його особисто; чим більшої кількості індивідів стосується рішення, тим менше воно залежить від дій окремої особи; рішення загальної компетенції приймаються за участю всіх сторін; рішення про делегування влади приймаються з найбільшою демократичністю.

Очевидно, у кожній людині закладено прагнення до свободи розвитку усіх здібностей шляхом максимального задоволення духовних та матеріальних потреб. Реалізувати їх у повному обсязі в сучасному суспільстві неможливо. В умовах громадянського суспільства проблема повинна вирішуватися максимально демократичним шляхом самим суспільством, виходячи з накопиченого культурного та історичного досвіду.

Принципова особливість громадянського суспільства полягає в тому, що, як неодноразово зазначали К.Поппер та Дж.Сорос [13; 14], воно цілковито відкрите для змін. Тому перед людьми у будь–який момент постає низка тих чи інших можливостей щодо самореалізації своїх потреб і здібностей. Але таке суспільство можна лише постулювати, адже воно повинне мати структуру та інституції, що забезпечують його стабільність. І в цьому відношенні ключова роль держави не може викликати сумніву. Наявність визначених нею на законодавчому рівні низки прав (свободи слова, пересувань, віросповідання тощо), приватна власність та ефективна конкуренція забезпечують свободу особистості в напрямі збільшення її альтернатив. Якщо у людей є альтернативи, які не вимагають надзусиль, а головне – невиправданих жертв, вони дійсно захищені від різноманітних обмежень, образ та експлуатації [14].

У цілому ж, як зазначають М.І.Дзлієв

4,4(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Обществознание
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ