1. Партия считается правящей, если ее лидер возглавил правительство.
2. Оба суждения верны.
3. Тайная подача голосов - и выборы, и референдум. Формирование органов государства - только выборы. Установленная периодичность проведения - только выборы. Выражение согласия-несогласия с поставленным вопросом - только референдум. Свободное и добровольное участие граждан - и выборы, и референдум.
4. А - факты, Б - мнение, В - факты
5. Вы не прикрепили диаграмму.
И не надо вот этих вот финтифлюшек , у многих они кузябликами или квадратиками отображаются.
4)Борьба добра и зла, лихорадочное стремление обрести смысл жизни, решить для себя, в чем нравственные принципы поведения человека, на что должна опираться совесть человека, содержится ли истина в религиозной вере или атеистическом безверии — таков круг вопросов, которые ставят многие писатели, поэты, философы.
Русские писатели смотрели на жизненные события, характеры и стремления людей, озаряя их светом евангельской истины. Это чутко воспринял и точно выразил Н. А. Бердяев: «В русской литературе у великих русских писателей религиозные темы и религиозные мотивы были сильнее, чем в какой - либо литературе мира. Вся наша литература XIX века ранена христианской темой, вся она ищет вся она ищет избавления от зла, страдания, ужаса жизни для человеческой личности, народа, человечества, мира. В самых значительных своих произведениях она проникнута религиозной мыслью. Соединение муки о Боге с мукой о человеке делает русскую литературу христианской даже тогда, когда в сознании своем русские писатели отступали от христианской веры».
Вечная Тема сочинения для каждого человека, самая актуальная в наше время — «добро и зло» очень ярко выражена в произведении Гоголя «Вечера на хуторе близ Диканьки». С этой темой мы встречаемся уже на первых страницах повести «Майская ночь, или Утопленница» — самой красивой и поэтической.
У нашому житті немає нічого неможливого. Все можливо. Але одну з найголовніших ролей в твоїй виставі під назвою життя відіграє освіта, вона часто визначає ким ти станеш в майбутньому.
Освіта – одна з головних речей в житті людини. Здобути освіту має прагнути кожен, знання нікому ще не заважали, навпаки. Освічені люди були в пошані з давніх часів. Сучасний світ, яким ми його сьогодні бачимо, з новітніми технологіями – все це зробили дуже розумні люди. Природні таланти людина повинна розвивати за до самоосвіти. Активне читання книжок, наукової літератури допомагає здобути нові знання. Не соромтеся ставити питання з незрозумілого поняття. Чим більше ви цікавитеся, тим більше ви розвиваєтеся.
Фахівцем у певній галузі можна стати лише після здобуття професії, спеціальності. Якщо після здобуття фахової спеціалізації пройшло чимало часу, не зайвим буде відвідування кваліфікаційних курсів. Взагалі знання та досвід людина здобуває усе життя, адже світ не стоїть на місці. З віком ви можете зацікавитися тією сферою, яка не цікавила у молоді роки.
Чим освіченіша людина, тим їй легше розібратися в навколишньому світі, вирішити проблеми, які виникають у кожної окремої особистості в житті. Якщо у людини високий рівень освіти, то вона може застосувати свої знання, вміння та навички на практиці, використовуючи різні інформаційні ресурси.
У наш час вища освіта цінується, так як саме освіта є тим продуктом, куди слід інвестувати гроші, особливо це актуально під час світової фінансової кризи. У освіченої людини більше можливостей влаштуватися на високооплачувану і перспективну роботу, так як такі люди легко вчаться всьому новому, максимально використовують ресурси своїх знань.
З освіченою людиною цікаво розмовляти і спілкуватися. Освічена людина більш комунікабельна, у неї широке коло спілкування, велика кількість друзів, ділових партнерів. Та й за статистикою виходить, що освічена людина живе довше.