Рятувальник назвав алгоритм дій під час затоплення:
Подбайте про свою домівку. Вимкніть електрику та газ, щоб не сталося додаткових руйнувань.
Далі беріть необхідні речі та пересувайтесь якомога вище, наприклад, на дах чи горище. При цьому слідкуйте, що вас не заблокувало, якщо там тільки один вихід.
Тримайте зв'язок зі своїми сусідами та рятувальними службами, щоб у разі погіршення ситуації ви могли вчасно про це сповістити.
Якщо під час паводку ви опинилися у багатоповерхівці чи готелі, тоді всім варто бути максимально організованими, піднятись на вищі поверхи, забезпечити цілісність будинку та комунікації.
Необхідно евакуювати цінні речі, за можливості, електропристрої з перших поверхів, щоб вони зазнали менше руйнування. Головне — залишатися спокійними і не втрачати здоровий глузд.
Сигналізувати про до можна за до мобільного зв’язку або подати сигнал ліхтариком. Якщо немає ліхтарика і мобільного телефона, використовуйте яскравий одяг і яскраві елементи, якими можна викласти територію довкола себе.
Якщо у воду впав стовп, дроти якого перебувають під напругою, то відпливайте від нього якомога далі і намагайтеся максимально швидко вийти з води.
Не йдіть у воду, яка вище коліна, оскільки є дуже висока ймовірність, що потік зіб’є вас і понесе за собою.
Якщо ви бачите людину, яка потребує до , яку несе течія, необхідно знайти предмети, якими можна їй до — наприклад, мотузку, палицю, човен тощо. Але у будь-якому разі треба бути дуже обережними і не наражати своє життя на небезпеку.
Объяснение:
Якщо можеш постав найкращу відповідь дякую
Мораль - это свод неписанных законов. Законов, которые живут в умах общества, причем в голове каждого члена этого общества понятие морали может варьироваться в зависимости от личностных качеств человека.
Да, есть определенные общепринятые нормы поведения, но в целом так называемый "Моральный кодекс" ни что иное как свод правил, которые склонны меняться в зависимости от среды, в которую попадает человек.
Вспомним "Моральный кодекс строителя коммунизма". На нем выросло не одно поколение и впитанные когда-то принципы живы в людях до сих пор: преданность делу коммунизма, беззаветное служение Родине, коллективный труд для всеобщего блага. Эти тезисы были даже отражены в партийных документах, принимаемых на съездах компартии. Формулировки, набившие оскомину, никем не воспринимались как обязательные к исполнению, но были затвержены на зубок.
Мораль иного рода, например, у людей, находящихся в местах лишения свободы. У людей, совершивших преступные действия против общества, тоже есть свои своды правил поведения. Там главный принцип - правоохранительные органы - это враги.
Мораль меняется в зависимости от политики государства. Если во времена СССР девушка позволяла себе добрачные отношения с мужчиной, то это глубоко осуждалось в обществе, порицание носило всеобщий характер. особенно в сельской местности, где все люди на виду друг у друга.
С провозглашением демократии, строгость данных моральных принципов начала притушовываться.
У каждого человека мораль своя. Но только высокоморальное общество выживать в сложных политических и экономических условиях.