ответ:
объяснение: в 2019 году система оценивания такая:
0—14 — отметка «2»
15—24 — отметка «3»
25—33 — отметка «4»
34—39 — отметка «5»
из второй части оцениваются на 2-3 (в зависимости от каждого. на 2 рассчитываются 26, 27, 28, 30 и 31. исключением является 29, что оценивается в 3 ) в первой части в 2 оценивается только 22, в остальные по 1.
если, допyстим, y тебя сделано действительно 5-6 правильно в 1 части и 2 во второй, то до оценки "3" не дотянет даже с максимальным количеством за из 2 части, ибо там могyт снимать /все за неполнотy или неправильный ответ.
Задоволення потреби у спілкуванні. Всі люди – соціальні істоти. Ми маємо потребу в інших людях так само, як у їжі, воді, даху над головою. Двоє людей можуть годинами обговорювати різні дрібниці, про які з часом навіть не згадають. Вони просто задовольняли базову потребу в людському спілкуванні.
Уточнення уявлення про себе. За до комунікації ми дізнаємося, якими ми є та як люди реагують на нашу поведінку.
Демонстрування поваги до іншого. Зустрівши знайому людину, ми говоримо: «Як справи?», «Що нового?», «Привіт!» тощо. В такий іб ми показуємо, що вирізняємо цю людину з-поміж інших, тобто демонструємо повагу. Якщо нічого не говорити – ризикуємо заслужити репутацію зверхньої і нетактовної людини.
Розбудова стосунків. Через спілкування ми не тільки знайомимося з іншими людьми, а і, що найважливіше, встановлюємо стосунки, які можуть розвиватись і поглиблюватись, або псуватись і заморожуватись.
Обмін інформацією. Частину інформації ми отримуємо через , читання, перегляд телевізора. Іншу частину – через пряме спілкування з людьми. Коли ми вирішуємо, що вдягнути або за кого голосувати на виборах, ми радимося з навколишніми. У таких випадках відбувається обмін повідомленнями, що включає передачу й отримання інформації.
Вплив на інших. Навряд чи знайдеться хоча б один день, коли б ми не спробували вплинути на чиюсь поведінку – переконати друзів сходити в конкретний ресторан, змусити чоловіка кинути палити або умовити викладача поставити вам кращу оцінку.
Объяснение:
Правовое государство- это государство в котором организация и деятельность государственной власти в их взаимоотношениях с индивидами и их объединениями основана на праве и ему соответствует.
Социальное государство- это правовое государство развитого гражданского общества, которое соединяя своей деятельности принципы свободы и равенства, социальной справедливости надклассовости , реально обеспечивает социально-экономические права человека.
Светское государство-СССР
Идеологическое и политическое многообразие-???