2. Читаємо ситуацію, згідно Вашого варіанта завдань.
3. В колонку 1 таблиці вносимо № ситуації.
4. Визначаємо джерело події (природна, соціальна, техногенна), зановсимо в колонку № 2.
5. Знаходимо у класифікаційних ознаках вид події і за пороговим значенням визначаємо чи належить вона до НС. Результати заносимо в таблицю (колонка 3,4).
6. Визначаємо за критеріями рівень НС і заносимо в колонку 5.
7. Визначаємо ймовірні вражаючі фактори НС, що можуть завдати шкоду.
2. на трасі Київ-Ковель-Варшава Поблизу с. Іванівка Рівненської області внаслідок зіткнення двох легкових автомобілів загинуло 3 особи та 3 дітей госпіталізовано;
7. Стався викид хімічної речовини, що спричинило хімічне забруднення території усього міста.
12. 5 жовтня 2018 у м. Кіровограді, в одноповерховому житловому будинку з пічним опаленням, під час гасіння пожежі виявлено тіла 1 загиблих осіб.
17. Виявлено вибуховий пристрій на території залізничного вокзалу.
Машиах, Га-Машиах, арамейский משיחא; Meshiḥa; Мешиха = «помазанник») в иудаизме — идеальный государь мессианских времён. Часто употребляется в вавилонском Талмуде и в мидрашим (талмудических комментариях) без артикля, как имя собственное[1].
Эллинизированное слово Μεσσιας (Messias), которое по-еврейски возможно только в сослагательном наклонении (как предположительное, желательное действие), произошло под влиянием его арамейской формы, бывшей разговорным языком еврейского населения Палестины во время Иисуса. В первый раз, однако, «Мессия» встречается в апокалиптической литературе с определённым артиклем[2] и без соединения с другим словом. В Библии такого выражения нет; и только в апокалиптической и в раввинской литературе это слово (Машиах) обозначает мессианского царя[1].