М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
inpurple
inpurple
10.08.2021 10:38 •  ОБЖ

Дать предназначение инженерных сооружений Г.О.

👇
Ответ:
aliha001
aliha001
10.08.2021

Гидротехническими называются такие инженерные сооружения, которые служат для использования имеющихся водных ресурсов объекта или для борьбы с вредным воздействием вод на отдельные участки объекта.

4,5(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

1) по 2 параметрам: по признакам, характеризующим их свойства и по свойствам объекта защиты. Классификация негативных факторов по свойствам объектов, делится на следующие признаки и классы: -происхождение источника опасностей (природные, антропогенные, техногенные, смешенные). ... Природными факторами являются естественные факторы, вызванные климатическими и иными природными явлениями, возникающими при изменении погодных условий и естественной освещенности в биосфере, а так же при стихийных явлениях, происходящих в биосфере.

2) вопроса не понял

3)В РСЧС установлено три режима функционирования.

При отсутствии угрозы возникновения чрезвычайной ситуации органы управления и силы РСЧС функционируют в режиме повседневной деятельности.Решением руководителей федеральных органов исполнительной власти, органов исполнительной власти субъектов Российской Федерации, органов местного самоуправления и организаций, на территории которых могут возникнуть или возникли чрезвычайные ситуации, могут устанавливаться следующие режимы функционирования:

режим повышенной готовности — при угрозе возникновения чрезвычайных ситуаций;

режим чрезвычайной ситуации — при возникновении и ликвидации чрезвычайных ситуаций.

При введении соответствующего режима функционирования РСЧС определяются:

обстоятельства, послужившие основанием для введения режима повышенной готовности или режима чрезвычайной ситуации;

границы территории, на которой может возникнуть чрезвычайная ситуация, или границы зоны чрезвычайной ситуации;

силы и средства, привлекаемые к проведению мероприятий по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации;

перечень мер по обеспечению защиты населения от чрезвычайной ситуации или организации работ по ее ликвидации;

должностные лица, ответственные за осуществление мероприятий по предупреждению чрезвычайной ситуации, или руководитель работ по ликвидации чрезвычайной ситуации.

4) это конечно сильный вопрос ответ: День защитника Отечества.

5) не знаю

6) Если есть сказать им что человек тонет а если нет беги сам

Поставь Лайк!

4,6(1 оценок)
Ответ:

Позитивний вплив ЗМІ

  Навколишня наша реальність знаходиться в постійному розвитку: нові знання та навички, нова інформація і нові події кожен день трапляються нам у житті. Але не завжди ми маємо чітке уявлення про ті чи інші області. Тоді на до приходять ЗМІ. Вони висвітлюють різні актуальні суспільні проблеми, тим самим впливаючи на думки і поведінку людей.

Найбільш поширеними інструментами ЗМІ є преса, телебачення, радіо, Інтернет і реклама. ЗМІ, через вплив на суспільство, впливають на кожну людину окремо, формуючи певні емоції та дїї.

Друк (газети, тижневики, журнали, книги) зайняло  особливе місце в ЗМІ. Продукція яка вийшла з-під друкарського верстата, несе інформацію у вигляді тексту, малюнків, фотографій та інших зображувальних форм.

Тому в цьому є свої «Плюси».

Є можливість швидкого, візуального ознайомлення з усім «репертуаром» повідомлень, включених в номер або книгу. Завдяки цьому можна скласти загальне враження про зміст випуску. Крім того, у людини є можливість самому аналізувати інформацію.

 Можна користуватися можливостями «відкладеного читання», після початкового ознайомлення залишити матеріал для уважного і докладного прочитання в зручний час і в підходящому місці.

Все це можливо тому, що друковані видання легко мати  при собі і отримувати  інформації в зручний час, не заважаючи оточуючим, і в обставинах, не дозволяють або заважають слухати радіо або дивитися телепередачі (у потязі, метро, автобусі, літаку і т.д.). При цьому читання тексту і сприйняття образотворчого друкованого матеріалу проходить відповідно до бажання, яке встановлює сам читач. Він може звертатися до одного і того ж твору кілька разів, зберігати потрібне, підкреслювати, робити помітки на полях і т.п

Негативний вплив ЗМІ

Завдяки своїй біологічній природі, людина піддається навіюванню, наслідувальності і заразливості. Сама по собі діяльність ЗМІ, що ставить завданням вселити що-небудь суспільству, є негуманною, оскільки люди не можуть контролювати спрямований на них вплив і виявляються безсилими перед подібними навіюваннями.

Одним з негативних впливів є – пропаганда. За багато років вона відпрацювала велику кількість прийомів для маніпулювання суспільною свідомістю, які, дійсно, ефективні і дозволяють впливати на масу певним чином.

У певний момент ЗМІ інформація яка подається, часто є брехнею. Як правило, така інформація подається з різних джерел і западає в підсвідомість людини, використовується в момент прийняття якогось важливого рішення, і коли буде відома правда – мета вже буде досягнута. Таким чином, цей метод досить ефективний.

Метод асоціацій припускає ретельний відбір і спеціальну компоновку понять, що викликають або позитивні, або негативні асоціації, що дозволяє впливати на сприйняття інформації. Оскільки метод заснований на певних асоціаціях, він дозволяє легко вплинути на людину в силу його звичок і переконань.

      Говорити про позитивні і негативні риси сучасних ЗМІ можна нескінченно довго. З одного боку це прогресивний метод добування та обробки інформації, з іншого – існує безліч підводних каменів, нюансів і мінусів при роботі зі ЗМІ.  

Також, за даними статистики, ми бачимо, що ЗМІ – великі і впливові системи, що знаходяться в постійному розвитку. Вони все частіше і частіше стають бібліотекою знань не тільки для підлітків, але і для всіх людей, які потребують отримання інформації. Під їх впливом з кожним днем додаються тисячі людей.

Объяснение:

4,5(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ