М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tata20082
tata20082
16.03.2023 18:58 •  ОБЖ

Написати про протидію епідемії Віл-інфекції в Україні. (акції, заходи тощо)

👇
Ответ:
xaxon93
xaxon93
16.03.2023

15 тисяч представників з усього світу зібрались на міжнародній конференції з протидії СНІДу в Нідерландах. Українська делегація розказала про національні заходи протидії епідемії СНІДу.

В Україні офіційно зареєстровано 324 434 випадки ВІЛ-інфекції у тому числі 106 642 випадків захворювання на СНІД. Наша країна впроваджує нові підходи до викорінення ВІЛ/СНІДу та має усі шанси стати позитивним прикладом у зниженні нових випадків ВІЛ-інфекції та зменшенні смертності від СНІДу в регіоні.

В Україні відбувається низка важливих заходів, які сприяють протидії поширенню хвороби:

Впровадження наймасштабніших серед країн Східної Європи та Центральної Азії профілактичні програми для груп ризику.

Уже закуплено антиретровірусну терапію для 140 тисяч пацієнтів.

Впровадження підходу “test and treat”: абсолютно усі пацієнти, у яких виявлено ВІЛ, одразу отримуватимуть життєво необхідне лікування - антиретровірусну терапію.

Зміна алгоритмів тестування - широко використовуватимуться швидкі тести на ВІЛ у роботі сімейних лікарів та терапевтів. Лікар первинної до допомагатиме визначитися щодо  необхідності тестування для тих пацієнтів, які дійсно цього потребують.

Реалізація програми замісної терапії за державні кошти. Досвід України є унікальним - ми є єдиною країною в регіоні, яка впроваджує таку програму за державні кошти.

Водночас з позитивною динамікою по всій країні, через окупацію Криму досі немає доступу до пацієнтів та інформації, чи отримують люди з ВІЛ/СНІДом на тих територіях життєво необхідне лікування. Завдяки міжнародним організаціям та фондам, з 2015 року люди, що живуть на тимчасово окупованих територіях на Сході України, почали отримувати необхідне лікування (АРТ).  Глобальний фонд фінансує програму по закупівлі необхідних препаратів, а поставки їх на місця здійснює міжнародний фонд ЮНІСЕФ.

“Нам вдалося налагодити ситуацію з лікуванням людей, що живуть на підконтрольних Україні територіях. Але люди на захоплених Росією українських територіях через військові дії довгий час не могли вчасно отримати необхідні препарати. Існували перерви у прийомі АРТ, що має негативні наслідки для здоров’я. Наразі ми не маємо достовірних даних щодо кількості смертей пацієнтів, спричинених цим, або про теперішню ситуацію з поширенням хвороби на територіях, що не є під контролем України,” - підкреслила в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун під час міністерського діалогу з питань політики щодо ВІЛ та супутніх захворювань у Східній Європі та Центральній Азії в рамках міжнародної конференції з протидії СНІДу в Амстердамі.

4,5(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
явселеная
явселеная
16.03.2023

Одной из самых важных и острых проблем нынешнего человечества

являются Болезни Цивилизации (рак, СПИД, сифилис, наркомания и алкоголизм и т.д.).

Cо многими из них врачи долго и упорно боролись, но, к сожалению, до сих пор не нашли противоядий.

Одной из таких болезней является СПИД: синдром приобретенного иммунодефицита.

Его называют чумой нашего века. Вызывается он вирусом иммунодефицита человека-ВИЧ,который поражает защитную систему организма.

Эпидемия СПИДа длится уже около 20 лет: считается, что первые массовые случаи заражения ВИЧ-инфекцией произошли в конце 1970-ых годов.Хотя с тех пор ВИЧ был изучен лучше,чем любой вирус в мире, миллионы людей продолжают умирать от СПИДа, и миллионам людей ставится диагноз ВИЧ-инфекция. СПИД относится к числу пяти главных болезней-убийц, уносящих наибольшее число жизней на нашей планете. Эпидемия продолжает расти, охватывая все новые регионы. Социологические исследования показали,что от вируса погибло более 20 миллионов человек(за 20 лет исследования), 40 млн. живут с этим страшным диагнозом.

За последние годы не только изменились знания о ВИЧ и СПИДе, но и отношение общества к этой проблеме. От невежества и слепого страха перед этой болезнью человечество пришло к частичной победе науки над вирусом, а здравого смысла-над истерией и спидофобией.

4,8(32 оценок)
Ответ:
Галя4425
Галя4425
16.03.2023

от параметров электрической сети; от индивидуальных свойст человека; от параметров цепи поражения; от условий окружающий среды

Объяснение:

Внутреннее сопротивление тела человека является величиной переменной, зависящей от состояния кожи (толщины, влажности) и окружающей среды (влажности, температуры и т. д.). При повреждении рогового слоя кожи(ссадина, царапина и пр.) резко снижается величина электрического сопротивления тела человека и, следовательно, увеличивается проходящий через тело ток.

дай лучший))


Отчего зависит степень опасности поражения людей через кожу?
4,6(100 оценок)
Новые ответы от MOGZ: ОБЖ
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ