Профілактичні заходи цього рівня проводяться до зачаття . Вони спрямовані на усунення причин, що викликають пороки, або факторів ризику.
Заходи, спрямовані на захист людини від дії шкідливих чинників:
1. поліпшення екологічного стану навколишнього середовища;
2. контроль за мутагенністю медикаментів, продуктів харчування, барвників, гербіцидів, харчових добавок;
3. охорона праці жінок на шкідливих виробництвах.
Спрямована на виявлення ураженого плоду з подальшим перериванням вагітності або при можливості проведенням лікування плода (внутрішньоутробна корекція ряду вад).
На 2-му рівні проводяться масовий ультразвуковий скринінг вагітних жінок, індивідуальне медико-генетичне консультування сімей з ризиком народження хворої дитини, а також дослідження сироваткових маркерів крові вагітної жінки
Спрямована на проведення лікувальних і реабілітаційних заходів щодо усунення наслідків вади розвитку або його ускладнень.
В цілому, загальна Ефективність методів профілактики залежить від повноти обстеження жінок, особливо з груп ризику, роздільної здатності застосовуваних діагностичних тестів та ін.
Слід зазначити, що частота повторного розвитку ВВР в сім'ї становить не більше 3-4%. Тому основне значення має первинна профілактика
Объяснение:
1 реальная ситуация из моей жизни это буря. когда резко вырубился свет. я видела с окна как сносило забор и летал шифр по воздуху. после этого попадали много деревьев. в первый момент я испугалась за своих родителей ибо их не было дома. они были на улице. я отошла от окна. вообще в такие моменты лучше прятаться хоть куда. например в центре города мамин знакомый спрятался в в машину. по ветер был таким сильным что поднимал передок машины. после окончания трагедии люди вышли на улицу. у моей тети не было крыши в прямом смысле. мой дом задело меньше. дядя вова наш сосед моей семье ремонтировать крышу. а я с мамой белали по улице и собирали шифр который улетел. в таких ситуациях ни в каком случае не нужно подходить к проводам. мои родители кстати в момент трагедии были в сарае.
2 взаимо люди в трудной ситуации должны собраться и друг другу. пример дядя вова нам чинить крышу.
Щасливі діти-майбутнє держави.
Кожна доросла людина на землі колись була дитиною. Це час, коли він ще нічого не вмів робити, тому про нього дбали його батьки, бабусі, дідусі. Його годували, одягали, гуляли з ним на свіжому повітрі, читали казки та цікаві книжки, допомагали бачити світ навколо.
Я теж була маленькою нетямущою дівчинкою. Пам'ятаю, як мама заплітала моє волосся в красиву косичку, а тато вчив кататися на велосипеді. А добра і мила бабуся вчила читати, але перш саме вона розповідала мені чарівні казки.
Це дуже радісна, Добра пора. Особливо добре я пам'ятаю один день (було мені тоді років п'ять або шість), коли світило сонечко, у дворі нашого будинку грала музика, клоуни роздавали дітям величезні красиві кулі і різнокольорові прапорці. Всі веселилися, брали участь у конкурсах, а мама сказала: "Ось це справжнє свято дитинства! Адже сьогодні День захисту дітей"» З тих пір це свято для мене-найкращий з усіх свят. Чому? Та тому, що це перший день літа, попереду канікули, море сонця, щастя, посмішок і розваг. Ми всією сім'єю йдемо в дитячий парк "Гномик", беремо участь в конкурсах, катаємося на каруселях і гойдалках, зустрічаємося з друзями. Отримуємо величезний заряд бадьорості!
А нещодавно я дізналася історію цього свята. 1 червня-це Міжнародний день захисту дітей. Він відзначається з 1950 року за рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Але чому на конгресі обрали цей день?
Історія пов'язана з двома подіями, які одночасно відбулися 1 червня 1925 року. Китайський консул в США вирішив влаштувати свято для дітей, які залишилися без батьків, адже на батьківщині консула такий проводився з давніх пір і називався свято «драконівських човнів». В цей же самий день, але вже в Женеві, була проведена конференція, присвячена вихованню дітей і підлітків. Ось ці події, що відбулися в один день і пов'язані з дітьми, стали причиною того, що Міжнародний день захисту дітей відзначається саме 1 червня.
А через 30 років, в 1989 році, була заснована «конвекція про права дитини». А навіщо вона потрібна? Виявляється, у військових конфліктах стало гинути багато дітей, в деяких країнах дітей стали красти, порушувати їх права. Ось тоді-то країни домовилися докладати зусиль для того, щоб дитина змогла вижити після народження. Наша країна в цьому відношенні досить благополучна. А подекуди в світі є такі держави, де діти голодують, не мають можливості вчитися. Ось тоді і розробили документ, спрямований на забезпечення прав дітей на Землі. У Конвенції близько 50 статей. Цей дуже важливий Міжнародний документ зробив дітей найважливішими людьми в державі. Наша держава з народження дитини дає йому дуже багато для щасливого дитинства: це і дитячі садки, і безкоштовну освіту в школі, і відпочинок в заміському оздоровчому таборі, і можливість займатися спортом, і отримання музичної освіти. У "Конвенції про права дитини«, в статті 31, так і написано:»Право дитини брати участь в іграх і розважальних заходах, право брати участь в культурному житті і займатися мистецтвом". Я із задоволенням займаюся в школі мистецтв, граю на фортепіано. Можливо, це буде моєю майбутньою професією. Мій молодший брат ходить в спортивну секцію. Багато хлопців з мого класу із задоволенням відвідують гуртки в Палаці творчості дітей та молоді. Це і є захист прав дітей з боку держави!
По-моєму, піклуючись про дітей, захищаючи їх права, уряд нашої країни робить величезний внесок у майбутнє Росії. Адже щасливі діти-це майбутні щасливі дорослі!
Объяснение: